Lisede cinnet! Arkadaşının boynuna bıçak sapladı

Rize’nin Pazar ilçesinde meydana gelen olayda, derste cinnet getiren lise öğrencisi arkadaşını bıçakladıktan sonra kendisini bıçakladı.

Lisede cinnet! Arkadaşının boynuna bıçak sapladı
Lisede cinnet! Arkadaşının boynuna bıçak sapladı
GİRİŞ 20.03.2017 12:16 GÜNCELLEME 20.03.2017 13:46

Rize’nin Pazar ilçesinde meydana gelen olayda, derste cinnet getiren lise öğrencisi arkadaşını bıçakladıktan sonra kendisini bıçakladı. Olayda bıçaklanan öğrenci hayatını kaybederken, cinnet getiren öğrenci ise ağır yaralandı.

BOYNUNA BIÇAK SAPLADI

Edinilen bilgiye göre, Pazar ilçesindeki bir lisede sabah ikinci derste cinnet getiren B.K., önce önündeki sırada oturan E.T.'nin boynuna bıçak sapladı, ardından da bıçağı kendi boğazına sapladı. Pazar Kaçkar Devlet Hastanesine kaldırılan öğrencilerden 16 yaşındaki E.T. burada hayatını kaybederken, ağır yaralı B.K. (16) Rize Araştırma Hastanesine kaldırıldı.

Olay nedeniyle okul tatil edilirken, yaralı B.K.'nin hayati tehlikesi olduğu ifade edildi.

YAZDIR
YORUMLAR 16
 • Alaylı 1 yıl önce Şikayet Et
  Aslanın ceylanı parcalamasi özgürlük değildir,aslanı doyurmak ceylanı korumak ibadettir... Biz ailelere çok iş düşüyor. Gençler manevi açlıkla büyüyor.sonra cevrenin,bir filmin ya da abuk sabuk bir oyunun etkisiyle oraya buraya saldırıyorlar.internet ve bircok şeye emeksiz kolay erişim,sadece günü kurtarma telaşı, önce içten içe bizi,sonra yavrularimizi mahvediyor
  Cevapla
 • Türkiye 1 yıl önce Şikayet Et
  Okul girişlerinde ixray cihazından geçirilmeli öğrenciler ayrıca güvenlik görevlilerince üst aramasından çanta aramasından geçirilerek okula alınmalı gerekli önlemleri meb iç işleri bakanlıkları ve okul idareleri almalıdır.
  Cevapla
 • Oguzhan Cetin 1 yıl önce Şikayet Et
  insanlar ne yapacagini sasiridi artik
  Cevapla
 • pazarlı 1 yıl önce Şikayet Et
  liseler çete yuvası olmuş her türlü melanet uyuşturucu taciz tehtid ne ararsan var okullarda disiplin kalmamış öğretmenler öğrencilerden korkuyor ayni lisede okudum bizim zamanımızda öğretmene korkudan bakamazdık.
  Cevapla
 • Şuayb Hakan 1 yıl önce Şikayet Et
  Milli eğitim bakanlığı bunun önlemini almalı nedir bu kardeşim? hepimizin çocuğu var , okullarda böyle piskopatlar varsa kavgacı tipler varsa bıçak taşımakta neymiş , bu türlere neyse cezası verilsin dövülmesin, okuldan alınıp çocuk şubeye ordan islah evine bu tür cezalar caydırıcıdır
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Borsa İstanbul'dan dolar hamlesi!
Türkiye'yi açık açık tehdit etti! Faizleri yükseltin yoksa...