Cem Garipoğlu Rusya'da yakalandı

Başı kesilerek vücuduyla beraber çöp konteynırına atılan Münevver Karabulut'un katil zanlısı Cem Garipoğlu'nun Rusya'da yakalandığı iddia ediliyor.

Cem Garipoğlu Rusya'da yakalandı
Cem Garipoğlu Rusya'da yakalandı
GİRİŞ 20.03.2009 01:59 GÜNCELLEME 20.03.2009 01:59

TVNET tarafından Türk kamuoyuna duyurulan bu haber, henüz  Emniyet tarafından doğrulanmış değil. Garipoğlu'nun Rus makamları tarafından Türkiye'ye teslim edileceği gelen haberler arasında.

Yeni Şafak

YAZDIR
YORUMLAR 19
 • Meryem S 8 yıl önce Şikayet Et
  Ne insanlar var şu dünyada!. Dinin insanliğın ölçüsü olmadığı buradaki yorumlardan çok net. Kendilerini müslüman olarak görüp, tüyler ürpetici bir cinayet kurban giden bir genç kızın arkasından söylenecek lafmı yani. Zannedersem İslamda kimin cennete kimin cehenneme gideceğine tanrı karar verir. Ne biçim insanlar var! Asıl cehenneme gidecek (tabi öyle bir şey varsa) olan böyle söleyen insanlar, kendi namussuzluklarıyla ilgilenseler daha iyi olur!
  Cevapla
 • aptal nilüfer 8 yıl önce Şikayet Et
  lotus nilüferi. ya hanımefendi yazdığınız yazıyı okuyunca kanım dondu.siz kendinizi ne sanıyorsunuz ki o kızın yaşasaydı ne olacağı hakkında cehennemlik olacağı hakkında yorum yapabiliyosunuz.peygamber efendimiz bile bu konularda yorum yapmaktan kaçınırken siz kendinizde bu hakkı nasıl bulabiliyorsunuz.siz cennetle müjdelendiniz de bizim mi haberimiz yok?bu kadar kibir bir müslümana yakışmaz.size tavsiyem enaniyetinizi törpüleyin biraz, allah ın rızasının kimde olduğunu hiç kimse bilemez.
  Cevapla
 • K.ŞEKER 9 yıl önce Şikayet Et
  memleketım. memleketımde ne ınsanlar var hayretı dusurucu yorumlar yazmıslar ınsanı oldu olası katıle bırde seref madalyası taksınlar yuh sıze
  Cevapla
 • CİHAN SÜMER 9 yıl önce Şikayet Et
  Garip YOLCU. Bir tek iyiki öldürüldü demediğin kalmış.Tamam kızdada hata var.ama zaten kız ölmuş yok bu kızdan ne beklenir gibi laflar söylemeye kimsenin hakkı yoktur.Onun ahirette ne olacağı kimse bilemez.İnşallah yakalanan katil ömür boyu yatar
  Cevapla
 • Bahadır Bosnevi 9 yıl önce Şikayet Et
  "kızda çok güzelmiş nasıl kıymış ya" diyen arkadaşa!. yahu sevgili kardeşim. Kız çirkin olsaydı kıyılmaya değer miydi bu nasıl iş? Bu arada hemen ifade edeyim. okudukları kolej CHP'li muzaffer yaşarın sahibi olduğu ve 1997'den bu yana 36 öğretmenin işe alınıp işine son verildiği Özel yeni yıldız koleji. işten çıkarılma sebepleri. öğrenciyle konuşurken inşallah denmesi, cumaya gidilmesi, eyvallah denmesi, kısmetse denmesi, darwin için "şaklaban" diyen hocayı da kovdular. Din dışı eğitimin meyveleri. İşte tam CHP gençliği. MP3, alkol, laiklik, TV, bar, seks.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Otomobilin motorunda yurda sokmaya çalıştılar
Bu numaraya dikkat! Binlerce lira fatura çıkarıyor