Söke'de 16 yaşındaki kıza tecavüz iddiası

Aydın'ın Söke ilçesinde, 16 yaşındaki kız, tecavüze uğradığı iddiasıyla polise başvurdu. Kız, tecavüzcünün kendisini para karşılığında başka erkeklerle birlikte olmaya zorladığını da iddia etti.

  • GİRİŞ03.12.2009 17:26
  • GÜNCELLEME03.12.2009 17:26
Söke'de 16 yaşındaki kıza tecavüz iddiası

Alınan bilgiye göre, Söke Emniyet Müdürlüğüne başvuran E.E. (16), Mersin'de yaşadığını, Söke'de oturan F.A. ile telefonda arkadaş olduklarını söyledi.

F.A'nın fotoğrafını istediğini ve beğenince Mersin'den Söke'ye geldiğini belirten E.E, kendisini karşılayan F.A'nın fotoğraftaki kişi olmadığını fark ettiğini kaydetti.

E.E, daha sonra F.A'nın kendisini eve götürerek tecavüz ettiğini, daha sonra para karşılığında başka erkeklerle birlikte olmaya zorladığını, evdeki aile fertlerinden de kötü muamele gördüğünü belirterek, şikayetçi oldu.

Polis, F.A'nın ailesinden O.A, A.A, E.A. ve S.A'yı gözaltına aldı. Bu kişiler, ifadelerinin alınmasının ardından cumhuriyet savcısının talimatıyla serbest bırakıldı.

F.A'nın arandığı bildirildi.

-AİLE, İDDİALARI REDDETTİ-

F.A'nın annesi O.A'nın kıza oğlunun uyuşturucu bağımlısı olduğunu ve kendisine kötü davranacağını söylediğini ancak E.E'nin kendi isteğiyle evlerinde kaldığını öne sürdüğü öğrenildi.

E.E'nin Mersin'deki ailesine telefonla durumu bildirdiklerini ancak ailenin kızlarının dönmesini istemediğini iddia eden annenin, oğlunun zaman zaman kendisine ve aile fertlerine de kötü davrandığını söylediği belirtildi.

KAYNAKAA

SON 24 SAATTE NELER OLDU?

Bu habere ilk yorum yapan sen ol

Haber7 Mobil Sayfa Banner'ı Kapat