Kaddafi'ye cinsel tacizde de bulunulmuş

Muammer Kaddafi’nin dehşet verici son anlarıyla ilgili yeni videolar yayınlanmaya devam ediyor. Muhaliflerin birinin yaptığı çirkin hareket böyle görüntülendi.

Kaddafi'ye cinsel tacizde de bulunulmuş
Kaddafi'ye cinsel tacizde de bulunulmuş
GİRİŞ 25.10.2011 16:45 GÜNCELLEME 25.10.2011 16:45
Bu Habere 51 Yorum Yapılmış

Libyalı muhaliflerin Global Post muhabirine önceki gün verdiği 17 saniyelik bir videoda, bir muhalif askerin, yaralı olan Kaddafi’ye elindeki sopayla cinsel tacizde bulunduğu görülüyor.

Youtube’a da yüklenen videoya sert tepkiler var. Ancak bazı muhalifler kötü muameleyi savunuyorlar. “Yaptığı kötülükleri misliyle gördü” diyenlerin yanısıra, El Cezire’ye konuşan bir muhalif, “Kaddafi gerçek bir Müslüman değildi, bunu hak etti” ifadesini kullandı.

 

YORUMLAR 51
 • yaşar Gürakan 7 yıl önce Şikayet Et
  Sevinin Övünün. Libyada ABD nin maşası olan muhaliflere yani bu görüntülerdeki barbarlara yardım eden 200 milyon dolar gönderen onları Ankarada ağırlayanlar ve onlara oy verenler sevinsin övünsün gurur duysun. ABD de kıs kıs gülsün. Libya Özgürleşti diye....
  Cevapla
 • muxtarx 7 yıl önce Şikayet Et
  KADDAFİ GERÇEK DEVLET ADAMIDIR. KEŞKE BİZİM ÜLKEMİZDEDE KADDAFİ GİBİ BİR YÖNETİCİ OLSAYDI ADAM PETROL GELİRLERİNİN YÜZDE DOKSANINI HALKIYLA PAYLAŞIYORDU. YÜZDE ONUNU KENDİ AİLESİNE ALIYORDU BUGÜN BİZİM DEVLETİMİZDE OLAN YOLSUZLUKLAR YÜZDE DOKSAN HİZMETE HARCANAN GELİR YÜZDE ON KİM NE DERSE DESİN KARDEŞİ ORADA ÇALIŞAN BİRİSİ OLARAK KADDAFİ HALKINA AYLIK MAAŞ VE ARABALARINA GÜNLÜK BEDAVA YAKIT VERİYORDU. ASLINDA ADAMIN KIYMETİNİ BİLMEDİLER. KADDAFİNİN BARİ HERŞEYİ AÇIKTI DEVLETİN PARASINI YESE BİLE GÖZ ÖNÜNDE YAPIYORDU VE ODA YÜZDE ONLUK PAYIN İÇİNDEYDİ. BİZİM DEVLET ADAMLARIMIZDA İSE MAŞALLAH HER TÜRLÜ GİZLİ KAPAKLI YÜZDE DOKSAN YOLSUZLUK YAPILIYOR. ALLAH YERİNİ MEKANINI CENNET ETSİN NE KADAR AKSİ VE KABA BİRİSİ OLSA BİLE ADAM kanının son damlasına kadar devletini savundu bizim yöneticilerimiz ama en ufak bir zorlukta şapkayı alıp hadi eyvallah deyip durdular. şimdi herkeze soruyorum. kimdir gerçek devletini seven
  Cevapla
 • zahide özkan 7 yıl önce Şikayet Et
  İnsan EŞREFİ MAHLUKTUR Öldürülmeyi hak ettiyse bile ŞEREFİ korunarak öldürülür!. Ben bir Müslüman olarak bu olayı bütün kalbimle ve ruhumla kerhediyorum, inanıyorum ki, Allah' ta buna razı değildir. Çünkü, Allah c.c bile kullarının her amelinden şüphesiz haberdar olduğu halde Yevmi Kıyamet'te evvela hesep soracak ve buna göre Cehennem ile cezalandıracak veya Cennet ile ödüllendirecektir... Koca Libya'da bu adamı muhakeme edecek tek bir hakim bile yok muydu?.. Evet belki Kaddafi onlarca kez ölümü hak etti. Çünkü, Şeriat' a göre haksız yere bir tek insanı öldüren bile kısas gereği öldürülür. Ama her şeye rağmen 'İNSANCA' öldürülür! Yaralı ve aciz bir halde 'öfkeleri vicdanlarını mağlup etmiş' binlerce kişinin ellerinin arasında biçare aman dileyen kişi, ister Kaddafi olsun ister O'ndan daha zalim biri olsun böylesine alenice kameralar önünde bunun zevkine vara vara ' ŞEREFSİZCE' öldürülmeyi hak etmez! Tamam, öldürün ama 'İNSANCA VE MÜSLÜMANCA' olsun. Çünkü İslamdaki öldürme bile,'İNSANCADIR' !
  Cevapla
 • muhsin corug 7 yıl önce Şikayet Et
  nihat kaan kardeşim. yorumuna attığın başlık mükemmel.demekki herşey kalpte başlayıp dilde bitiyor imiş,fikrin neyse zikrin o imiş.
  Cevapla
 • darbeleredurde 7 yıl önce Şikayet Et
  vay beee. ne kaddafiymiş bee ?yav düne kadar yerden yere vurduğunuz kaddafiyi baş tacı ettiniz çıktınız.arap baharına kadar araplarla ilgili haberlere 3-5 biz garibanların dışında kimse yorum yazmazdı.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
YSK açıkladı! İstanbul'da şüpheli oy sayısı
İşte CHP'ye yazılan geçersiz oy sayısı