Haber7.com Yerel Haberler bölümünde yer alan bütün haberler Anadolu Ajansı, DHA ve İHA kanallarından sistemimize geldiği gibi ve hiçbir editöryal müdahale yapılmadan yayınlanmaktadır. Bu bölümde yayınlanan bütün haberlerin hukuki muhattabı haberleri geçen ajanslardır.

Aksaray haberleri "Cennete gidemezsek yandık" konferansı - 26 Şubat 2016

Aksaray sondakika haberleri Programın son bölümünde katılımcıların soruları yanıtlandı. - 26 Şubat 2016, 15:01

Kaynak: AA / Eklenme: 26 Şubat 2016, 15:01 / Güncellenme: 26 Şubat 2016, 15:01

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Mefkure ve Enderun Öğrenci Topluluklarının organize ettiği "Cennete Gidemezsek Yandık" konferansı ilgi gördü.

ASÜ Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin, üniversitenin konferans salonunda düzenlenen konferansta, insanlara Allah'ı, imanı, namazı, ibadetleri anlatmaya gayret gösterdiklerini söyledi.

Kaynak : AA

Yorum Yaz

Aksaray'da deprem tatbikatı

Aksaray'da, İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğünün (AFAD) öncülüğünde 7 ilden AFAD ekiplerinin katılımıyla deprem tatbikatı gerçekleştirildi.

"Edebiyatımızın Yerli ve Milli Sesi Tarık Buğra" paneli

Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Orhan Erdem, "Yarınki medeniyetimizin temellerini bugünden atacak gençlerimizin yerli, milli ve manevi değerlere haiz, fikir dünyamızın temel taşı olan kişileri özümseyerek donanımlı şekilde yetişmeleri bu memleket için yapılabilecek en güzel ve faydalı işlerdendir." dedi.