Herkesi şok eden sözler! Tanrı Trump'a yetki verdi

Son günlerde artan ve karşılıklı tehdit dolu açıklamalarla zirve yapan Kuzey Kore-ABD gerilime en tuhaf yorum yorum, ABD Başkanı Donald Trump'ın Evanjelik başpiskoposundan geldi.

Herkesi şok eden sözler! Tanrı Trump'a yetki verdi
Herkesi şok eden sözler! Tanrı Trump'a yetki verdi
GİRİŞ 12.08.2017 15:36 GÜNCELLEME 12.08.2017 15:36

Erkan Talu / Haber7.com

Kuzey Kore, bu hafta ABD Başkanı Donald Trump'ın "öfke ve ateşle" karşılaşacağı yönündeki sözlerinin ardından, Asya ülkesi Pasifik'teki ABD adası Guam'ı vurmaya hazırlandığını açıklamış, Pyongyang ve Washington arasındaki gerilim bu gelişmelerin ardından zirve yapmıştı.

Dünyadan sürekli telkin çağrıları yapılırken, karşılıklı sert açıklamalarla her iki ülke neredeyse savaşın eşiğine kadar geldi.  

"TANRI TRUMP'A SAVAŞ AÇMA YETKİSİ VERDİ"

ABD-Kuzey Kore gerilimi devam ederken ve ortada kaos senaryoları dolaşırken, konu ile ilgili en ilginç yorum Donald Trump'ın evanjelik başpiskoposundan geldi.

Washington Post'ta yer alan habere göre, Trump'ın dini danışmanı evanjelik başpiskopos Robert Jeffress, İncil'den örnek vererek, Tanrının yöneticilere kötülüğü durdurmak için savaş açma yetkisi verdiğini söyledi. Buradan yola çıkan başpiskopos, Kuzey Kore liderinin kötülük yaydığını öne sürerek, "Tanrı, Trump'a Kim Jong-un'a savaş açma yetkisi verdi" yorumunda bulundu.

YAZDIR
YORUMLAR 97
 • Hayalet 11 ay önce Şikayet Et
  Hangi tanrı la?
  Cevapla
 • kenan 11 ay önce Şikayet Et
  ALLAH, BİLİNEN tanrıIardan herhangi bir tanrı DEĞİL, TEK BİR ALLAH’TIR. Tanrılar, şeytanın vesvesesi ile insanların kendi elleriyle yaptıkları, ya da varlığına inandıkları putlardır. Tanrılar, var olabilmek için insanların onlara inanmalarına muhtaçtırlar. Allah put değildir ve hiç bir tanrıya uzaktan yakından benzemez, “Tanrılar” başlığı altında sınıflandırılamaz. Gerçek manada var olan sadece Allah’tır ve varlığı, hiç kimseye muhtaç değildir. Her şey varlığı onun yaratmasına muhtaçtır. Allah, Allah’tır. Kendini Esmalarıyla tarif eder Esma-ül Hüsna). Allah, hiç bir yerde kendini "Tanrı" kelimesiyle tanıtmamıştır.
  Cevapla
 • Tarafsız 11 ay önce Şikayet Et
  Kötülüğün kaynağı bizzat ABD dir
  Cevapla
 • kara bela 11 ay önce Şikayet Et
  bunlar cehennem zebanisi
  Cevapla
 • Hasan Baba 61 11 ay önce Şikayet Et
  Amerika sonunu hazırlıyor.
  Cevapla
 • Kayra-Keskin 11 ay önce Şikayet Et
  resmen kaşınıyorlar psikopatlar
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Başkan Erdoğan zirvede! Gündem milli para
Suriye'den haber geldi, Türkiye alarma geçti!