Eşek şakası polis kurşunuyla bitti

Amerikan basını, ABD'de iki oyun tutkununun düzenlediği şakanın, polisin katliamıyla sona erdiğini duyurdu.

  • GİRİŞ31.12.2017 09:56
  • GÜNCELLEME31.12.2017 09:56
Eşek şakası polis kurşunuyla bitti

Kansas'ta kimliği açıklanmayan 28 yaşındaki bir erkek, iki Call of Duty oyuncusunun şakasından dolayı hayatını kaybetti. Şakacıların ihbarı üzerine verilen adrese giden polis, evin kapısını açmak isteyen 28 yaşındaki şahsı vurdu.

"POLİS MERKEZİNE REHİN İHBARI GELDİ"

The Verge sitesinin haberine göre; ABD'nin Kansas eyaletindeki Wichita kentinin polis şefi yardımcısı Troy Livingston yaptığı basın toplantısında, "Birileri polis departmanına telefon etti. Bir kişinin babasını öldürdüğünü, ayrıca annesini, erkek ve kız kardeşlerini rehin tuttuğunu söyledi. Bunun üzerine verilen adrese giden polis ekibinden bir kişi, kapıyı açmak için gelen 28 yaşındaki şahsı vurdu" ifadelerini kullandı.

POLİSLERE KAPIYI AÇMAK İSTERKEN ÖLDÜRÜLDÜ

Polislere kapıyı açmak için gelen 28 yaşındaki şahsın, polis ekibinden gelen ateş sonrası hayatını kaybettiği belirlendi.

Olayda iki Call of Duty oyuncusunun parmağı olduğu belirtildi. Cinayet araştırmasında, oyunculardan birinin, diğer oyuncuya rastgele bir adres verdiği ve ikinci kişininse 'kavgaya masum bir yabancıyı bulaştırdığını' açıklandı.

KAYNAKENSONHABER

SON 24 SAATTE NELER OLDU?

Yorumlar1

  • miroğlu 2 hafta önce Şikayet Et
    abd de can güvenliği yoktur endişeliyiz
    Cevapla Toplam 14 beğeni
Haber7 Mobil Sayfa Banner'ı Kapat