Müslüman bir kadın görüldü paniği!

Middlesbrough'da bir kadın yapı marketinden çıkıyordu ki; ortalık keskin nişancılarla doldu, bomba imha ekipleri çağrıldı ve helikopterler havada uçuştu

Müslüman bir kadın görüldü paniği!
Müslüman bir kadın görüldü paniği!
GİRİŞ 15.03.2012 07:50 GÜNCELLEME 15.03.2012 07:50
Bu Habere 15 Yorum Yapılmış

ABD'nin 11 Eylül 2001 saldırılarından sonra Avrupa'nın şoku atlatamadığı ve paranoya içinde yaşandığını gözler önüne seren traji komik vaka önceki gün İngiltere'nin Middlesbrough'da Catterick Garrison'daki North Yorkshire civarında yaşandı. Yaşanan vaka "yuh artık, bu nasıl bir paranoya" dedirtecek türdendi.

Örtülü bir kadına nasıl terörist muamelesi yapıldığını gösteren trajikomik vaka İngiltere'de yaşayan Müslümanlar üzerindeki baskıyı da gözler önüne seriyor... 

40 yaşlarındaki tesettürlü Müslüman kadın, yapı marketten elinde paketle çıkarken resmen panik yaşandı ve ülkenin terörle mücadele birimleri kadının etrafında toplandı.

Üzerine çok sayıda silah doğrultulan kadına diz çökmesi ve ellerini başının üzerine koyması emredildi. Ne olduğunu anlayamamanın şaşkınlığı içindeki zavallı kadın, ellerini başının üzerine kaldırırıp emre itaat ederken, neler olduğunu anlamak için etrafına bakıyordu.

Öyle bir panik havası yaşandı ki önce bölgede bulunan insanlar tahliye edildi, çevreye keskin nişancılar yerleştirilirken, havada helikopterler tur attıbomba imha uzmanları çağırıldı, kadının aracı didik dikik arandı ve altında bomba arandı. 

Mail Online gazetesinde ve sitesinde yer alan bilgilere göre; yaşanan tüm panik ve verilen terör alarmı tesettürlü Müslüman bir kadının Middlesbrough'daki bir yapı marketine girdikten sonra elinde bir paketle dışarı çıkmasından dolayıydı.

Bir görgü şahidinin ifadesine göre tüm bu komedi, "Kadının M and M DIY Yapı Market'e giderek bomba yapımında kullanılacak malzemeler aldığı ihbarı yapıldığı için" yaşanmıştı. 

Emniyet güçlerinin resmi açıklamasına göre ise, "operasyon başarıyla tamamlanmıştı"!

(Haber 7)

YORUMLAR 15
 • noter tasdikli yorumcu 7 yıl önce Şikayet Et
  Biz de olsa. örtülü müsün çarşaflı mısın fazla aranmadan her yerden geçersin. daha yeni olarak adamlar çarşaf giyip soygun yapmışlar bütün görgü tanıkları polise çarşaflı kadınlar diye ifade etmişler. tabi hiç biri kanal 7 nin güvenlik görevlisi hanımefendi gibi titiz değil. onun karşısında insan kendinden şüpheleniyor acaba suçlu muyum şüpheli miyim diye. ben bir tek ondan çekinirim.
  Cevapla
 • mevhibe inal 7 yıl önce Şikayet Et
  Hem suçlu, hemgüçlü... Herhalde bütün bunlar suçluluk kompleksinin ortaya çıkardığı paranoyalar. Dikkat edilirse, kadın-çocuk demeden bombalamış, işkence yapmış ülkelerde bu paranoya ölçüyü kaçırmış vaziyette.
  Cevapla
 • Aydoğan Kaya 7 yıl önce Şikayet Et
  Helal Olsun. Editörün Notu: Lütfen yorumunuzun tamamını büyük harflerle yazmayınız. Teşekkürler...
  Cevapla
 • kenan9 7 yıl önce Şikayet Et
  şerfsizlerrrrrr........ bacımızdan bu kadar korkuyorlar acaba kocalarından yada erkeklerinden ne kadar korkuktuklarını siz düşünün.bu kadar acımasız ve savunmasız müslümanları yok etmelerinin sebebi işte bu korku ah bunu müslüman ülkeler bir anlayabilseler
  Cevapla
 • Kemal Ateş 7 yıl önce Şikayet Et
  :)))))))))))))). Muhahahaahhaaahhaaaaaa
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Annesi, babası tarafından öldürülen Müşerref yürekleri dağladı
HDP'lilerden oğlu için eylem yapan anneye saldırı