Haber7.com Yerel Haberler bölümünde yer alan bütün haberler Anadolu Ajansı, DHA ve İHA kanallarından sistemimize geldiği gibi ve hiçbir editöryal müdahale yapılmadan yayınlanmaktadır. Bu bölümde yayınlanan bütün haberlerin hukuki muhattabı haberleri geçen ajanslardır.

MHP'den ziyaretler

MHP Gölbaşı İlçe Başkanı Ersin Pehlivan ve yönetim kurulu üyeleri, Gölbaşı Cumhuriyet Başsavcısı Ali Çalık, Gölbaşı Emniyet Müdürü Murat Buğatekin ve Gölbaşı Jandarma Komutanı Yüzbaşı Murat Kuyucu'yu makamında ziyaret etti.

Kaynak: AA / Eklenme: 16 Mart 2017, 18:30 / Güncellenme: 16 Mart 2017, 18:30

Ziyaretlerin ardından gazetecilere açıklamada bulunan Pehlivan, vatan ve millet için gerekli çalışmalara başlayacaklarını kaydetti.

Bu yönde ellerinden gelenin en iyisini yapmak istediklerini belirten Pehlivan, şöyle konuştu:

"Yeni atandığımız için şu anda hayırlı olsun ziyaretleri ve tanıtım ziyaretlerimiz devam ediyor. Onun dışında da Genel Merkezimizin hazırladığı program çerçevesinde ilçemizde referandum çalışmalarına en yakın zamanda başlayacağız."

Kaynak : AA

Yorum Yaz

Niğde'de Sivil Toplum Kuruluşları Buluşması

Başbakan Binali Yıldırım, "Eski dönemlerde Başkent vatandaş için erişilmez bir yerdi. Ankara'nın ulaşımı zordu. Şimdi Başkent ile Anadolu arasındaki mesafeyi kapattık. Vatandaşımızın masum yüzünü güldürdük. Halk, millet yönetime yaklaştıkça Ankara erişilmez olmaktan çıktı, vatandaşla devleti buluşturduk." dedi.

AK Parti'nin Niğde mitingi

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım, "Tankımızı da topumuzu da yapıyoruz. Helikopterimizi de yapıyoruz, insansız hava araçlarımızı da yapıyoruz. Her türlü savunma sanayi teçhizatını üretiyoruz. Allah'a şükür Türkiye eskiye göre çok daha güçlü. İstersen oluyor, azmedince oluyor. Hayal kurarsan, projeyi yaparsan, inanırsan hayalleri gerçeğe dönüştürürsün." dedi.