Haber7.com Yerel Haberler bölümünde yer alan bütün haberler Anadolu Ajansı, DHA ve İHA kanallarından sistemimize geldiği gibi ve hiçbir editöryal müdahale yapılmadan yayınlanmaktadır. Bu bölümde yayınlanan bütün haberlerin hukuki muhattabı haberleri geçen ajanslardır.

Ankara haberleri MHP'den ziyaretler - 16 Mart 2017

Ankara sondakika haberleri MHP Gölbaşı İlçe Başkanı Ersin Pehlivan ve yönetim kurulu üyeleri, Gölbaşı Cumhuriyet Başsavcısı Ali Çalık, Gölbaşı Emniyet Müdürü Murat Buğatekin ve Gölbaşı Jandarma Komutanı Yüzbaşı Murat Kuyucu'yu makamında ziyaret etti. - 16 Mart 2017, 18:30

Kaynak: AA / Eklenme: 16 Mart 2017, 18:30 / Güncellenme: 16 Mart 2017, 18:30

Ziyaretlerin ardından gazetecilere açıklamada bulunan Pehlivan, vatan ve millet için gerekli çalışmalara başlayacaklarını kaydetti.

Bu yönde ellerinden gelenin en iyisini yapmak istediklerini belirten Pehlivan, şöyle konuştu:

"Yeni atandığımız için şu anda hayırlı olsun ziyaretleri ve tanıtım ziyaretlerimiz devam ediyor. Onun dışında da Genel Merkezimizin hazırladığı program çerçevesinde ilçemizde referandum çalışmalarına en yakın zamanda başlayacağız."

Kaynak : AA

Yorum Yaz

AK Parti Elazığ 6. Olağan Merkez İlçe Kongresi

AK Parti Genel Başkanvekili ve Başbakan Binali Yıldırım, bugünlerde Türkiye aleyhinde açıklamaların ardı ardına geldiğini belirterek, "Dün, Avrupa Birliği'nden, Danimarka Başbakanı çıkmış abuk subuk laflar ediyor. 'Türkiye gözümüzün önünde Erdoğan rejimi altında eriyor, böyle Avrupa'ya nasıl girecek?' Sen kimsin? Senin Türkiye'ye, Türkiye Cumhuriyeti'nin Cumhurbaşkanına söyleyecek lafın olabilir mi? Türkiye'nin rejimi demokrasidir, cumhuriyettir. Türkiye geçmişinden aldığı, medeniyetinden aldığı güçle emin adımlarla muasır medeniyet seviyesine yürüyor. Türkiye'ye hiçbir ülke ayar veremez." dedi.

Fırat Üniversitesi Akademik Yıl Açılışı

Başbakan Binali Yıldırım, liseye ve üniversiteye giriş sisteminde yapılan düzenlemelere ilişkin, "Vatandaşlarımız rahat olsun, hiçbir şekilde öğrencilerimizin aleyhine bir düzenleme asla olmayacak, daha iyi olacak. Daha rahat edecekleri, streslerinin azalacağı, rahat rahat geleceğe hazırlanacakları bir geçiş sistemi getiriliyor." dedi.