Ankara

15 Temmuz şehidinin kızına doğum günü

13:53 13 Haziran 2017
15 Temmuz şehidinin kızına doğum günü

Kızılcahamam Kaymakamı Mehmet Yıldız, 15 Temmuz Şehidi İbrahim Ateş'in 5 yaşına giren kızı Büşra için düzenlenen kutlamaya katıldı.

Hain darbe girişiminde Genelkurmay Başkanlığına yapılan bombalı saldırıda boynuna şarapnel parçası isabet etmesi sonucu şehit düşen İbrahim Ateş'in (29) 5 yaşındaki kızı Büşra ilk babasız doğum gününü kutladı.

Kızılcahamam Kaymakamı Yıldız, şehit ailesini ve evlatlarını bu anlamlı günde yalnız bırakmadı.

Büşra ile Kaymakam Mehmet Yıldız'ın doğum günü pastasını kestikten sonra duygusal anlar yaşandı.

Kaymakam Yıldız, şunları söyledi:

"Bayrağımızı, vatanımızın bölünmez bütünlüğü için, milletimizin birliği, devletimizin bekası için canını veren şehitlerimiz bizim için çok önemlidir. Onların aileleri bize emanettir. Şehidimiz İbrahim Ateş'in bizlere emaneti olan çocuğunun yaş günündeyiz. Sağlık diliyorum. Emanetlerini en iyi şekilde koruyacağız. Onların boyunlarının bükülmesine müsaade etmeyeceğiz. Tüm şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyorum."

YORUMLAR

Haber7.com Yerel Haberler bölümünde yer alan bütün haberler Anadolu Ajansı, DHA ve İHA kanallarından sistemimize geldiği gibi ve hiçbir editöryal müdahale yapılmadan yayınlanmaktadır. Bu bölümde yayınlanan bütün haberlerin hukuki muhatabı haberleri geçen ajanslardır.