Haber7.com Yerel Haberler bölümünde yer alan bütün haberler Anadolu Ajansı, DHA ve İHA kanallarından sistemimize geldiği gibi ve hiçbir editöryal müdahale yapılmadan yayınlanmaktadır. Bu bölümde yayınlanan bütün haberlerin hukuki muhattabı haberleri geçen ajanslardır.

Ankara haberleri Kızılcahamam Ülkü Ocaklarından anlamı ziyaret - 16 Haziran 2017

Ankara sondakika haberleri Kızılcahamam Ülkü Ocakları, İstanbul'da 2012 yılında uğradığı silahlı saldırı sonucu şehit olan polis memuru Zekeriya Yurdakul'u mezarı başında andı. - 16 Haziran 2017, 17:50

Kaynak: AA / Eklenme: 16 Haziran 2017, 17:50 / Güncellenme: 16 Haziran 2017, 17:57
Ankara haberleri Kızılcahamam Ülkü Ocaklarından anlamı ziyaret - 16 Haziran 2017

Kızılcahamam Ülkü Ocakları üyeleri, İstanbul Gaziosmanpaşa Hürriyet Mahallesi’nde 16 Haziran 2012 tarihinde uğradığı silahlı saldırı sonucu şehit olan polis memuru polis memuru Yurdakul'un kabrini ziyaret etti.

Kızılcahamam Ülkü Ocakları Başkanı Yener Koçak, yaptığı açıklamada, Zekeriya Yurdakul'un en büyük makamlardan olan şehitlik mertebesine ulaştığını belirtti.

Koçak, "Allah onlardan razı olsun. Onlar her daim yolumuzu aydınlatıyorlar. Bize emanet ettikleri bayrağımızı onların baş uçlarında dalgalandırıyoruz. Onlar her zaman kalplerimizde ve dualarımızdalar." diye konuştu.

Ülkü Ocakları üyeleri, daha sonra Yurdakul'un mezarı başında Kur'an-ı Kerim okudu.


Kaynak : AA

Yorum Yaz