Haber7.com Yerel Haberler bölümünde yer alan bütün haberler Anadolu Ajansı, DHA ve İHA kanallarından sistemimize geldiği gibi ve hiçbir editöryal müdahale yapılmadan yayınlanmaktadır. Bu bölümde yayınlanan bütün haberlerin hukuki muhattabı haberleri geçen ajanslardır.

Başkent'te Kars, Ardahan, Iğdır tanıtım günleri

Geleneksel olarak düzenlenen Kars Ardahan Iğdır Tanıtım Günleri, bu yıl 14-17 Eylül'de Ankara’da yapılacak.

Kaynak: AA / Eklenme: 12 Eylül 2017, 09:43 / Güncellenme: 12 Eylül 2017, 09:43

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan'ın katılımıyla Kars, Ardahan ve Iğdır'ın kültür, sanat, edebiyat değerleri ile ürünleri, iş ve ticaret imkanlarının tanıtılacağı etkinlik, Atatürk Kültür Merkezi'nde 14 Eylül'de başlayacak.

Etkinlikte, belediyelerin çalışmalarının tanıtılacağı stantlar da yer alacak.

Kaynak : AA

Yorum Yaz

Tortum HES'in özelleştirilmesi

Özelleştirme İdaresi Başkanlığı (ÖİB), Elektrik Üretim AŞ'ye ait Erzurum'daki 26 megavat kurulu güce sahip Tortum Hidroelektrik Santrali (HES) ile bu santral tarafından kullanılan taşınmazların özelleştirilmesi için ihaleye çıktı.

TÜBA GEBİP toplantısı Erzurum'da yapılacak

Türkiye Bilimler Akademisinin (TÜBA), Üstün Başarılı Genç Bilim İnsanlarını Ödüllendirme Programı (GEBİP) yıllık değerlendirme toplantısı, Atatürk Üniversitesi ev sahipliğiyle 22-24 Eylül'de Erzurum'da gerçekleştirilecek.

Yenice HES'in satışına onay

Özelleştirme Yüksek Kurulu (ÖYK), Eskişehir'de bulunan Yenice hidroelektrik santraliyle (HES) bu santral tarafından kullanılan taşınmazların satışına onay verdi.