Haber7.com Yerel Haberler bölümünde yer alan bütün haberler Anadolu Ajansı, DHA ve İHA kanallarından sistemimize geldiği gibi ve hiçbir editöryal müdahale yapılmadan yayınlanmaktadır. Bu bölümde yayınlanan bütün haberlerin hukuki muhattabı haberleri geçen ajanslardır.

Ankara haberleri "Elazığ Tanıtım Günleri" - 06 Ekim 2017

Ankara sondakika haberleri Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, Elazığ Tanıtım Günleri'ne katıldı. - 06 Ekim 2017, 17:09

Kaynak: AA / Eklenme: 06 Ekim 2017, 17:09 / Güncellenme: 06 Ekim 2017, 17:18
Ankara haberleri "Elazığ Tanıtım Günleri" - 06 Ekim 2017

Bakan Sarıeroğlu, Ankara Atatürk Kültür Merkezi'nde (AKM) düzenlenen, Elazığ kültürü ve sanatının tanıtıldığı, yöresel ürünlerin yer aldığı "Elazığ Tanıtım Günleri"ne katıldı.

Elazığ yöresi halkoyunları gösterisiyle karşılanan Sarıeroğlu, AKM'de kurulan Elazığ'ın yöresel ürünlerinin tanıldığı stantları gezdi.

Sarıeroğlu'na Palu ilçesi stantında Sedef kakma sanatıyla işlenmiş rahle, Karakovan ilçesi stantında ise bakır işleme ürünleri hediye edildi. Sarıeroğlu, burada bakır işleyen bir kadınla sohbet etti.

Kaynak : AA

Yorum Yaz

Eyüp Sabri Tuncer anısına hatıra ormanı

Türkiye'nin ünlü kolonya markalarından Eyüp Sabri Tuncer Kolonyaları'nın geçen yıl vefat eden Yönetim Kurulu Başkanı Sabahattin Tuncer ve babası Eyüp Sabri Tuncer adına hatıra ormanı oluşturuldu.