Haber7.com Yerel Haberler bölümünde yer alan bütün haberler Anadolu Ajansı, DHA ve İHA kanallarından sistemimize geldiği gibi ve hiçbir editöryal müdahale yapılmadan yayınlanmaktadır. Bu bölümde yayınlanan bütün haberlerin hukuki muhattabı haberleri geçen ajanslardır.

Ankara haberleri Kızılcahamamlı ailenin ev sevinci - 11 Ekim 2017

Ankara sondakika haberleri Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in eşi ve Sosyal Hizmetler Eğitim ve Yardım Vakfı (SOS) Onursal Başkanı Nevin Gökçek, Kızılcahamam’da bir aileye verdiği ev sözünü yerine getirdi. - 11 Ekim 2017, 17:59

Kaynak: AA / Eklenme: 11 Ekim 2017, 17:59 / Güncellenme: 11 Ekim 2017, 18:19
Ankara haberleri Kızılcahamamlı ailenin ev sevinci - 11 Ekim 2017

SOS Onursal Başkanı Gökçek, geçen yıl ramazan ayında yaptığı ev ziyaretleri kapsamında, Kızılcahamam Uğurlu Mahallesi’nde ikamet eden Hacı Rahim Mengüç’ün evine konuk oldu ve 12 yaşında engelli Zafer Mengüç'ün barınma problemi nedeniyle aileye ev sözü verdi.

Gökçek, Kızılcahamam Belediye Başkanı Muhittin Güney ve eşi Ayşe Güney, AK Parti Kızılcahamam Kadın Kolları Başkanı Fatma Yıldız ile belediye meclis üyeleri, Uğurlu Mengüç ailesini ziyaret ederek, evin anahtarını teslim etti.

Belediye Başkanı Muhittin Güney, yaptığı açıklamada, yardımlarından dolayı Nevin Gökçek’e ve ekibine teşekkür etti.

Kaynak : AA

Yorum Yaz

Eyüp Sabri Tuncer anısına hatıra ormanı

Türkiye'nin ünlü kolonya markalarından Eyüp Sabri Tuncer Kolonyaları'nın geçen yıl vefat eden Yönetim Kurulu Başkanı Sabahattin Tuncer ve babası Eyüp Sabri Tuncer adına hatıra ormanı oluşturuldu.