Antalya

Dövme nedeni herkesi çok şaşırttı! Her yerinde...

12:38 09 Kasım 2018 4 Yorum Var
Dövme nedeni herkesi çok şaşırttı! Her yerinde...

Antalya'nın Manavgat ilçesinde tatil yapan İngiliz Paul Allen (59), tüm vücudunu kaplayan dövmeleriyle ilgi odağı oldu. Allen, 10 yıl önce annesini kaybettiğini, üzüntüsünden vücuduna dövme yaptırmaya başladığını söyledi.

Side turizm bölgesindeki 5 yıldızlı otelde kız arkadaşıyla tatil yapan Paul Allen, bütün vücuduna yaptırdığı dövmelerle yerli- yabancı turistlerin dikkatini çekti. Kollarının, bacaklarının ve vücudunun tamamının yanı sıra yüzü ile başı da yaptırdığı renkli dövmelerle kaplı olan Allen, 10 yıl öncesine kadar vücudunda dövme bulunmadığını söyledi.

Annesini 2008 yılında kaybettiğini anlatan Allen, acısını unutmak için arkadaşının önerisiyle vücuduna dövme yaptırmaya başladığını kaydetti. Dövme yaptırdıkça rahatlama hissi duyduğunu dile getiren Allen, "Geçen 10 yılda ellerim ve ayaklarım dahil vücudumun her yerine dövme yaptırdım" dedi.

Antalya'ya kız arkadaşının önerisiyle ilk defa tatile geldiğini anlatan Paul Allen, Side'yi sevdiğini söyledi. Sadece 5 günlük tatil yapabildiklerini kaydeden Allen; Apollon Tapınağı'nı, antik tiyatroyu, müzeler ile diğer yerleri gezdiğini ve alışveriş yaptığını belirtti. Dergi ve broşürlerden Antalya'da gezilecek çok fazla yer olduğunu gördüğünü dile getiren Paul Allen, gelecek yıl tatillerini yine burada yapacaklarını söyledi.

YORUMLAR

4 Yorum Var
 • Enteresan 6 ay önce Şikayet Et
  Berbat bir görüntü... Aklı yaya olanların düşeceği bir durum. Ne desem az gelir ...
  Cevapla İlk beğenen sen ol
 • kaplan 6 ay önce Şikayet Et
  dövme yapmak islam dininde yasaktır dövme şeytan damgasıdır damgalanmak istemiyorsan dövme yaptırma
  Cevapla İlk beğenen sen ol
 • osmanlı 6 ay önce Şikayet Et
  bunu havaalanından nasıl sokmuşlar?
  Cevapla İlk beğenen sen ol
 • ali 6 ay önce Şikayet Et
  Allah akıl fikir versin
  Cevapla İlk beğenen sen ol
ETİKETLER
turust dövme merakı
Haber7.com Yerel Haberler bölümünde yer alan haberlerin hukuki muhatabı, haber kaynağı olan ajanslardır.