Rus senatörden ilginç 'Afrin' çıkışı!

Rus senatör Klintseviç, Rusya’nın Suriye’yle diplomatik işbirliği yapacağını ve BM'de Türkiye’nin Afrin’de başlattığı operasyonu sonlandırmasını talep edeceğini belirtti.

 • GİRİŞ21.01.2018 09:23
 • GÜNCELLEME21.01.2018 09:49
Rus senatörden ilginç 'Afrin' çıkışı!

Rusya Federasyon Konseyi Savunma ve Güvenlik Komitesi Başkan Yardımcısı Frants Klintseviç, Türkiye'nin başlattığı 'Zeytin Dalı Harekâtı' ile ilgili olarak operasyonun Suriye topraklarında bir silahlı çatışmanın meydana gelmesi olasılığını dışlamadığını da kaydetti.

Klintseviç, Suriye ile Türkiye arasında bir silahlı çatışmanın başlaması durumunda Rusya'nın böyle bir çatışmaya katılmayacağını, böyle bir durumun mevcut anlaşmalarda öngörülmediğini ifade etti.

SON 24 SAATTE NELER OLDU?

Etiketler

Yorumlar13

 • SABIR 4 hafta önce Şikayet Et
  Zorunuza gittiğini biliyoruz. BM batı mallarının rusyaya satışı ambargosunu kaldırırsa biz de Türk savaş uçaklarına süriye hava sahasını kapatırız pazarlığı için BM ye baş vurduğunuzu ABD AB ve Biz biliyoruz. Üst akıl her zaman mesele Türk olduğunda kan davalarını bir kenera bırakmıştır.
  Cevapla Toplam 3 beğeni
 • Misafir 4 hafta önce Şikayet Et
  bunu ezelden biliyoruz desenize leş kargalari akbabalar toplanmaya başladılar amaçlar ab rusya abd birlik olup Türkiyeyi ele geçirmek ammaa hepside nafile biz bu planlarinizi ezelden beri biliyoruz tam Türkiyeyi ele geçirdik derken büyük bir sürpriz ile karşılaşıp hedefiniz boğazınızda kalackaktir
  Cevapla Toplam 3 beğeni
 • ferit 4 hafta önce Şikayet Et
  Buda her halde rusya,nın kemal kılıçtaroğlu olsa gerek aynı telden çalıyorlar.
  Cevapla Toplam 4 beğeni
 • sabri 4 hafta önce Şikayet Et
  avucunuzu yalayın ALLAHcc ın dediği olacak zafer islamındır.
  Cevapla Toplam 7 beğeni
 • ilcanes 4 hafta önce Şikayet Et
  israil i neden durdurmuyorsunuz peki biz müslüman olarak bunların agzına baka kalırsak vay halimize ...
  Cevapla Toplam 7 beğeni
Daha fazla yorum görüntüle
Haber7 Mobil Sayfa Banner'ı Kapat