Yok böyle bir şaka!

Almanya'da bir havalimanın da yapılan şaka, izleyenleri hem kahkahaya boğdu, hem de hayran bıraktı...

GİRİŞ 22.02.2013 11:48 GÜNCELLEME 22.02.2013 15:43

Yolculuk yapmak üzere havalimanına gelen şakazede yolcular, kendilerine yapılacak şakadan habersiz bir şekilde uçuş saatlerini beklerken, fotoğrafları çekildi.

Çekilen bu fotoğraflar özel bir ekip tarafından hazırlanan gazetelere manşet yapıldı. Hazırlanan gazeteler yolcuların karşılarında oturan ekipten kişilere verildi.

Şakazedeler karşılarında oturan kişilerin okuduğu gazetenin manşetinde kendi resimlerini ve arandıklarına dair yazıları görünce şoke oldular.

Resimlerini gazetede gören şakazedeler panik içinde ne yapacağını şaşırırken, birde üstüne havalimanında bulunan ekranlardaki haber bültenlerinin son dakika haberi ile kendilerinin arandığını duyunca iyice şaşkına döndüler.

Soğuk ter döken şakazedeler polislerin yanlarına gelmesiyle birlikte ne diyeceklerini bilemezken, polisin ellerindeki çantayı açmasıyla birlikte rahat bir nefes aldı.

YAZDIR
YORUMLAR 5
 • Bilo Villa 5 yıl önce Şikayet Et
  saka?. ya elemanda kalp felan varsa ve resmi gordugunde olu verse ne olacak??? maskaralik yapacam diye insanlarin sagligi ile oynamaya kimsenin hakki yok. o tur saka yapanlara tepki vermek lazim alkislamak degil.
  Cevapla
 • selimfirat 5 yıl önce Şikayet Et
  Güzel şaka. herşeyi profosyonel kardeşim. birde bizimkilerin yaptıkları aklıma geliyor. Ben o şakalara maruz kalsam karşımdakinin vay haline.
  Cevapla
 • M.ALİ KORKUT 5 yıl önce Şikayet Et
  Suç işlemenin bir zararı daha. ortaya çıktı.Suç işleyen uçak saatini beklerken bile tedirgin olarak bekler.
  Cevapla
 • ismail güngören 5 yıl önce Şikayet Et
  şaka güzel. ama o kişilerin yerinde olmak istemezdim :)
  Cevapla
 • karadagli 5 yıl önce Şikayet Et
  :))). tek kelimeyle super.
  Cevapla
DİĞER HABERLER
90 yaşındaki ninenin duygulandıran Erdoğan sevgisi
Terörist başından "HDP" çağrısı!