Aydın

Akılalmaz vahşet! Böyle canilik görülmedi

15:10 13 Mart 2018 3 Yorum Var
Akılalmaz vahşet! Böyle canilik görülmedi

Aydın'ın Efeler ilçesinde kimliği belirsiz kişi veya kişiler, 2'si yavru 3 sokak köpeğini demiryolundaki raylara bağlayarak ölüme terk etti.

Kaçamayan hayvanlardan birinin üstünden geçen tren, başını gövdesinden ayırdı. Aynı şekilde bağlanan diğer 2 köpeği ise treni durduran Büyükşehir Belediyesi ekipleri ezilmekten kurtardı.

Olay, dün akşam saatlerinde, Ilıcabaşı Mahallesi'nde meydana geldi. Kimliği belirsiz kişi veya kişiler, 2'si yavru olmak üzere 3 köpeği, farklı saatlerde demiryolundaki raylara iple bağlayarak ölüme terk etti. Hayvanlardan birinin üzerinden geçen tren, başını gövdesinden ayırdı. Kısa süre sonra, bölgede iki yavru köpeğin daha aynı şekilde raylara iple bağlandığı ihbarını alan Büyükşehir Belediyesi ekipleri, treni durdurarak bağlı olan yavruları ezilmekten kurtardı. Başı kopan köpeği gören vatandaşlar, vahşet karşısında şok yaşadı.

YORUMLAR

3 Yorum Var
 • hakan 9 ay önce Şikayet Et
  Bunu yapan ne merhametsiz vicdansız biriymiş Allah bu kişiyi istediği gibi yapsın ne istedi masum aç susuz sahipsiz garip o canlılardan
  Cevapla
 • cengiz 9 ay önce Şikayet Et
  kim zerre miktar kötülük işlerse karşılığını görecek...
  Cevapla
 • dadaş 9 ay önce Şikayet Et
  bu nasıl vicdansızlık aklım almıyor artık ülkemin halini, okullarda vicdan dersi okutulmalı insanlık hiç iyi yönde gitmiyor...
  Cevapla
ETİKETLER
Aydın köpek
Haber7.com Yerel Haberler bölümünde yer alan bütün haberler Anadolu Ajansı, DHA ve İHA kanallarından sistemimize geldiği gibi ve hiçbir editöryal müdahale yapılmadan yayınlanmaktadır. Bu bölümde yayınlanan bütün haberlerin hukuki muhatabı haberleri geçen ajanslardır.