Balıkesir

Bu aile 5 kuşak birlikte yaşıyorlar

16:45 16 Ocak 2020 1 Yorum Var
Bu aile 5 kuşak birlikte yaşıyorlar

Balıkesir'in Burhaniye ilçesinde, 89 yaşındaki olan Havva Güneş, torununun torununu görürken, aile 5 kuşak birlikte yaşamaya başladı.

Burhaniye’de Havva nine, geçtiğimiz yıl dünyaya gelen torununun torunu Aybüke Özçelik’i kucağına alınca büyük mutluluk yaşadı. Havva Güneş, kızı Hatice Görmüş (72), torunu Bülent Görmüş (51), torunu Tuğba Özçelik (28) ve torununun torunu Aybüke Özçelik(1) ile birlikte yaşamaya başladı.

5 kuşak birlikte yaşamanın mutluluğunu yaşadıklarını anlatan Bülent Görmüş, “Geçtiğimiz yıl torunum Aybüke Özçelik dünyaya geldi. Ben torun sevinci yaşarken, ninem Havva Güneş’de torununun torununu görmüş oldu. Annem ve ninem bizimle otururken, öğretmen olan kızım Tuğba Özçelik de Bigadiç’te oturuyor. Ancak, hafta sonları kızım ve torunumda bize geliyor. Böylelikle 5 kuşak birlikte oluyoruz. 5 kuşak birlikte yaşamanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi. 5 çocuk ve 12 torun sahibi Havva Güneş de, “Allah’ım bana torunumun torununu gösterdi. Çocuklarımı ve torunlarımı çok seviyorum. Bana çok iyi bakıyorlar. Allah, hepsinden razı olsun” dedi.

YORUMLAR

1 Yorum Var
  • Ali haydar yemez 1 ay önce Şikayet Et
    Teyze sizin evde televizyon-İnternet yokmuki 5 kuşak birarada yaşıyorsunuz bunlar varsa 5 kuşak nasıl birlikte yaşanır formülünü milletede söyleyin.Günümüzde karı koca birlikte geçinemiyor boşanıyorlar.
    Cevapla İlk beğenen sen ol
ETİKETLER
Haber7.com Yerel Haberler bölümünde yer alan haberlerin hukuki muhatabı, haber kaynağı olan ajanslardır.