Bayburt

Bayburt'ta, "Uluslararası Korozyon Sempozyumu" düzenlenecek

16:19 03 Ekim 2016
Bayburt'ta, "Uluslararası Korozyon Sempozyumu" düzenlenecek

Türkiye Korozyon Derneği tarafından bu yıl 14.'sü düzenlenen "Uluslararası Korozyon Sempozyumu" Bayburt Üniversitesi ev sahipliğinde gerçekleştirilecek.

Bayburt Üniversitesinden yapılan yazılı açıklamada, bu yıl 14.'sü düzenlenen ve korozyon alanında Türkiye'nin en önemli ve en saygın etkinliklerinden olan "Uluslararası Korozyon Sempozyumu"nun 5-7 Ekim tarihleri arasında Bayburt Üniversitesi'nde gerçekleştirileceği ifade edildii.

Açıklamada, şunlar kaydedildi:

"Türkiye'nin en önemli ve en saygın etkinliklerinden olan 'Uluslararası Korozyon Sempozyumu' 5 Ekim Çarşamba günü Yeni Külliye Konferans Salonu'ndaki açılış konuşmalarının ardından Prof. Dr. A. Fuat Çakır'ın 'Korozyon: İnsanlık İçin Stratejik Öneme Sahip Tabii Bir Olay' oturumu ile devam edecek. Üniversitemizin ev sahipliğindeki sempozyum süresince yerli ve yabancı akademisyenler tarafından birçok bildiri de sunulacak."


YORUMLAR

Haber7.com Yerel Haberler bölümünde yer alan bütün haberler Anadolu Ajansı, DHA ve İHA kanallarından sistemimize geldiği gibi ve hiçbir editöryal müdahale yapılmadan yayınlanmaktadır. Bu bölümde yayınlanan bütün haberlerin hukuki muhatabı haberleri geçen ajanslardır.