Haber7.com Yerel Haberler bölümünde yer alan bütün haberler Anadolu Ajansı, DHA ve İHA kanallarından sistemimize geldiği gibi ve hiçbir editöryal müdahale yapılmadan yayınlanmaktadır. Bu bölümde yayınlanan bütün haberlerin hukuki muhattabı haberleri geçen ajanslardır.

Bayburt haberleri Bayburt'ta, "Uluslararası Korozyon Sempozyumu" düzenlenecek - 03 Ekim 2016

Bayburt sondakika haberleri Türkiye Korozyon Derneği tarafından bu yıl 14.'sü düzenlenen "Uluslararası Korozyon Sempozyumu" Bayburt Üniversitesi ev sahipliğinde gerçekleştirilecek. - 03 Ekim 2016, 16:19

Kaynak: AA / Eklenme: 03 Ekim 2016, 16:19 / Güncellenme: 03 Ekim 2016, 16:19

Bayburt Üniversitesinden yapılan yazılı açıklamada, bu yıl 14.'sü düzenlenen ve korozyon alanında Türkiye'nin en önemli ve en saygın etkinliklerinden olan "Uluslararası Korozyon Sempozyumu"nun 5-7 Ekim tarihleri arasında Bayburt Üniversitesi'nde gerçekleştirileceği ifade edildii.

Açıklamada, şunlar kaydedildi:

"Türkiye'nin en önemli ve en saygın etkinliklerinden olan 'Uluslararası Korozyon Sempozyumu' 5 Ekim Çarşamba günü Yeni Külliye Konferans Salonu'ndaki açılış konuşmalarının ardından Prof. Dr. A. Fuat Çakır'ın 'Korozyon: İnsanlık İçin Stratejik Öneme Sahip Tabii Bir Olay' oturumu ile devam edecek. Üniversitemizin ev sahipliğindeki sempozyum süresince yerli ve yabancı akademisyenler tarafından birçok bildiri de sunulacak."


Kaynak : AA

Yorum Yaz

Maliye Bakanı Ağbal:

Maliye Bakanı Naci Ağbal, Türkiye'nin şu anda içeriden ve dışarıdan oynanan bütün oyunlara karşı büyük bir mücadele verdiğini belirterek, "Bugün Avrupa'da, Amerika'da, çeşitli yerlerde Türkiye aleyhinde kurulmaya çalışılan oyunları, tezgahları hükümet olarak çok iyi biliyoruz." dedi.

FETÖ sanıkları birbirlerini iftiracılıkla suçladı

Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'nın (FETÖ/PDY) Bayburt'taki çatı yapılanması kapsamında dava açılan ve aralarında örgütün sözde "il imamları"nın da olduğu 27'si tutuklu, 9'u firari 60 sanığın yargılanmasına devam edildi.