Haber7.com Yerel Haberler bölümünde yer alan bütün haberler Anadolu Ajansı, DHA ve İHA kanallarından sistemimize geldiği gibi ve hiçbir editöryal müdahale yapılmadan yayınlanmaktadır. Bu bölümde yayınlanan bütün haberlerin hukuki muhattabı haberleri geçen ajanslardır.

Bayburt haberleri Saadet Partisi'nden Vali Ustaoğlu'na ziyaret - 04 Ekim 2016

Bayburt sondakika haberleri Saadet Partisi Bayburt İl Teşkilatı, Bayburt Valisi İsmail Ustaoğlu'nu ziyaret etti. - 04 Ekim 2016, 16:25

Kaynak: AA / Eklenme: 04 Ekim 2016, 16:25 / Güncellenme: 04 Ekim 2016, 16:25

Saadet Partisi Bayburt İl Başkanı Osman Nuri Temur, Merkez İlçe Başkanı Abdulmecit Bekmezci, İl Müfettişi Arif Öztürk ve İl Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Burak Vali İsmail Ustaoğlu'nu ziyaret etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Ustaoğlu, Saadet Partisi İl Başkanı Ustaoğlu'na çalışmalarında ziyaret etti.

Kaynak : AA

Yorum Yaz

Maliye Bakanı Ağbal:

Maliye Bakanı Naci Ağbal, Türkiye'nin şu anda içeriden ve dışarıdan oynanan bütün oyunlara karşı büyük bir mücadele verdiğini belirterek, "Bugün Avrupa'da, Amerika'da, çeşitli yerlerde Türkiye aleyhinde kurulmaya çalışılan oyunları, tezgahları hükümet olarak çok iyi biliyoruz." dedi.

FETÖ sanıkları birbirlerini iftiracılıkla suçladı

Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'nın (FETÖ/PDY) Bayburt'taki çatı yapılanması kapsamında dava açılan ve aralarında örgütün sözde "il imamları"nın da olduğu 27'si tutuklu, 9'u firari 60 sanığın yargılanmasına devam edildi.