Haber7.com Yerel Haberler bölümünde yer alan bütün haberler Anadolu Ajansı, DHA ve İHA kanallarından sistemimize geldiği gibi ve hiçbir editöryal müdahale yapılmadan yayınlanmaktadır. Bu bölümde yayınlanan bütün haberlerin hukuki muhattabı haberleri geçen ajanslardır.

Bilecik haberleri "Genç Çiftçilere Hibe Desteği" bilgilendirme toplantısı - 21 Nisan 2017

Bilecik sondakika haberleri Bilecik'in Pazaryeri ilçesinde, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından "Genç Çiftçilere Hibe Desteği" bilgilendirme toplantısı yapıldı. - 21 Nisan 2017, 16:26

Kaynak: AA / Eklenme: 21 Nisan 2017, 16:26 / Güncellenme: 21 Nisan 2017, 16:26

Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın, İlçe Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen toplantıda yaptığı konuşmada, toplantıya katılan çiftçilere, ilçenin ekonomik ve sosyal açıdan gelişmesi için bu tür projelere destek olunması gerektiğini söyledi.

Gıda, Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürü Yoldaş da "Genç Çiftçilere Hibe Desteği"nin 2016-2018 yıllarını kapsadığını, 2016'da tüm şartları yerine getiren 15 çiftçiye 78 damızlık düve, 40 küçükbaş hayvanın hibe edildiğini belirtti.

Toplantıya, Kaymakam Bayram Sağır, Pazaryeri Ziraat Odası Başkanı Hasan İphar ile çiftçiler katıldı.

Kaynak : AA

Yorum Yaz

19 Ekim Muhtarlar Günü

Vali Büyükakın, mesajında, devletin, vatandaş nezdindeki ilk kapısı olan muhtarların, bir yandan köy ve mahalle sakinlerinin devlet kurumlarıyla ilişkilerinde aracı bir rol oynarken, diğer yandan da çağdaş kamu yönetimi anlayışının en temel gereksinimlerinden biri olan katılımcılığın sağlanmasında önemli bir görevi yerine getirdiğini ifade etti.