Türkiye'nin yeni arama motoru Startsayfa

StartSayfa Türkiye’nin ilk arama motoru olarak yola çıktı ve kendine hiç de kolay bir hedef noktası seçmedi.

Türkiye'nin yeni arama motoru Startsayfa
Türkiye'nin yeni arama motoru Startsayfa
GİRİŞ 11.05.2011 13:44 GÜNCELLEME 11.05.2011 13:44
Bu Habere 1 Yorum Yapılmış

Türk internet kullanıcılarının tüm aradıklarını tek bir yerde bulmaları için internette bulunan tüm ilgi çekici,kullanışlı ve yararlı linkleri,uygulamaları ve ihtiyacınız olduğunda ulaşmak isteyeceğiniz tüm bilgileri tek bir yerde elinizin altında topluyor. 

Basit bir link katalogundan çok daha fazlasını bizlere sunmakla birlikte birçok ana kategoriye ayrılmış ve alt konu başlıklarıyla desteklenen bir bilgi deposu olmasının yanı sıra şuanda bulunan en büyük tematik link katalogu olarak ön plana çıkıyor.Bununla birlikte birçok eğlence ,sosyal iletişim kanalı yararlı uygulamalarıyla kullanıcının daha kapsamlı ve kaliteli bir hizmet almasına olanak sağlıyor.

Sadece birkaç aydır online olmasına rağmen kullanıcı sayısının gün geçtikçe artmasıyla internet kullanıcıları tarafından kabul görülmeye başlandığını düşünebiliriz.Google haftasonu yapılan güncellemesinin ardından StartSayfa’nın ana sayfasının PageRank’ını sıfırdan bir anda 5’e yükselterek ödüllendirdi.Bu da Google’nin StartSayfa’ya olan güvenini ve desteğini kanıtlamaktadır.

StartSayfa web sayfası bulunan şirketlere,kaliteli bir ortamda şirketlerinin sunumlarını ve tanıtımlarını yapabilmelerine olanak sağlamakla birlikte,şirketlerin potansiyel müşterilerine ve ziyaretçilerine çok daha kısa yoldan ulaşabilme imkanı sunmaktadır.Böylece şirketler kendi tanıtımlarını yapabilmekte ve gelişimlerini sürdürebilmektedir.

kullan

Türkiye’de internet kullanıcılarının sayısının gün geçtikçe dinamik bir şekilde artışını ve Avrupa’daki en genç internet kullanıcı nüfusuna sahip olmasını göz önünde bulundurursak,çok kısa sürede potansiyel web sayfalarının kullanılırlık sayısını ikiye katlayacağı şüphesiz bir gerçektir.

StartSayfa web sayfası bulunmayan şirketlere WEBSAYFA uygulaması ile kendilerine özel ücretsiz bir web sayfası düzenleme imkanı sunmaktadır.StartSayfa Şirketler Grubu’nun hedefi Türk internet kültürünün gelişmesiyle,Türk web sayfalarının kullanılırlığının arttırılması ve kolay yoldan istediğimiz bilgiye anında sahip olmamızla birlikte,Türk internet dünyasının gelişimine katkı sağlamaktır.Böylece bizde Türkiye olarak kendi internet dünyamızı aktif hale getirmiş olacağız.

Startsayfa.com arama motoru herhangi bir konuda arama yaptığınızda konuyla ilgili olarak size muhteşem bir genel bakış sağlar.Ayrıca, beklenen Türkçe web arama sonuçlarını listeler ve o konularla alakalı güncel haberlere, görsellere de ulaşmanızı sağlar.

Buna ek olarak, Startsayfa'nın kendi içinde hobi editörleri tarafından özenle hazırlanmış, aradığınız konuyla alakalı en güncel ve önemli siteleri bir arada toplayan sayfalara da ulaşmanızı sağlar.

Arama yaparken, ara yüzünde görünümleri hızla seçebilir diğer taraftan en önemli arama sonuçlarını da aynı anda görebilirsiniz.Böylece startsayfa arama motorunu kullanan kullanıcılarımız aradıkları her şeyi zamandan tasarruf ederek hızlı, güvenilir ve istemli bilgi olarak bulabilirler .

Startsayfa arama motoru ile ilgili ulusal karakteri vurgulamak istersek bu TÜRKİYE'NİN ARAMA MOTORU'dur.Startsayfa.com Türk internet kültürünün sütunu diğer bir deyişle basit ve hızlı internet deneyiminin son noktasıdır.

StartSayfa internet kullanıcılarını büyük ölçüde aktifleştirmek ve Türk internet dünyasının geleceğinin şekillendirilmesine imkan sağlamak amacıyla yola çıktı.Bunun yanında internet kullanıcılarına birçok sürpriz ve yararlı bilgi vermeyi amaçlayan StartSayfa ve ekibi,gençliğe ‘’Türk internet dünyasının geleceğinde senin de payın olsun’’ mesajını vererek desteklerinizle yola devam ediyor.

İnternet bizimle başlıyor! Aradığınız her şey www.startsayfa.com ’da.Bir tık yeter!

KAYNAK: HABER7
YORUMLAR 1
  • mesut çakıroğlu 8 yıl önce Şikayet Et
    ismi bile. ismi bile yabacı iken ve google varken yahoo altavista vb yazmıyorum bile kim bakar startsayfa ya bi ara kvk nın mı genpa nın mı ne onlarda arama motoru kuracaktı bilmiyorum ne oldu yani ölü doğumdan öteye gitmez başka iş bulsunlar benden söylemesi
    Cevapla
DİĞER HABERLER
FETÖ'cü hain FOX'ta ABD'ye yalvardı!
Türkiye'ye yaptırım kararı alan Trump'ın asıl planı ortaya çıktı