Haber7.com Yerel Haberler bölümünde yer alan bütün haberler Anadolu Ajansı, DHA ve İHA kanallarından sistemimize geldiği gibi ve hiçbir editöryal müdahale yapılmadan yayınlanmaktadır. Bu bölümde yayınlanan bütün haberlerin hukuki muhattabı haberleri geçen ajanslardır.

Bursa haberleri Foseptik çukuruna düşen atı itfaiye ekipleri kurtardı - 17 Şubat 2017

Bursa sondakika haberleri Bursa'nın İnegöl ilçesinde foseptik çukuruna düşen at, itfaiye ekipleri tarafından kurtarıldı. - 17 Şubat 2017, 21:38

Kaynak: AA / Eklenme: 17 Şubat 2017, 21:38 / Güncellenme: 17 Şubat 2017, 21:38

Alınan bilgiye göre, Şipali Mahallesi'nde, Gökhan Yakışıklı'ya ait çiftlikte bir atın foseptik çukuruna düştüğü ihbarını alan Bursa Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi ekipleri olay yerine gitti.

Baş kısmı dışarıdaki at, kepçeye bağlanan halat yardımıyla çukurdan çıkarıldı.

Atının kurtarılmasına sevinen Yakışıklı, itfaiye ekiplerine teşekkür etti.

Kaynak : AA

Yorum Yaz

"Uludağ Uluslararası İlişkiler Kongresi"

Bursa Valiliği ve Uludağ Üniversitesi (UÜ) tarafından "Dünya Politikasındaki Kriz ve Değişim" başlığıyla düzenlenen "9. Uludağ Uluslararası İlişkiler Kongresi", 23-24 Ekim tarihlerinde gerçekleştirilecek.

Bursa'da tramvay çalışmalarına esnaf tepkisi

Bursa'da Kent Meydanı ile Bursa Şehirlerarası Otobüs Terminali arasında raylı ulaşımı sağlayacak T-2 tramvay hattı inşaatı nedeniyle iş yerlerinin önünün kapandığını iddia eden esnaflar, duruma tepki gösterdi.