Bursa

Niran Ünsal hakkında suç duyurusu

07:38 16 Nisan 2019
Niran Ünsal hakkında suç duyurusu

Bursa'nın Gemlik ilçesindeki konserine katılmadığı iddiasıyla şarkıcı Niran Ünsal hakkında suç duyurusunda bulunuldu. Ünsal'ın konsere çıkmaması nedeniyle 50 bin lira zararlarının olduğunu belirten organizasyon şirketinin ortağı Seda Üre, 'raporlu' olduğunu söyleyen şarkıcının, o saatlerde Erdek'te bir konserde olduğunu öne sürdü.

Bursa Adliye Sarayı önünde Niran Ünsal hakkında suç duyurusunda bulunmadan önce organizasyon şirketinin avukatı Erdinç Sümer açıklamada bulundu. Müvekkili Seda Organizasyon şirketi sahiplerinin bir otelde konser vermesi için şarkıcı Niran Ünsal'la anlaştığını belirten Sümer, konser ücretinin peşin verildiğini ifade ederek, "Konserin yapılacağı otele de yemek ve mekan için ödeme yapan organizasyon şirketi 300 kişiye konser bileti sattı. Konserin verileceği akşam dinleyiciler erken saatlerden itibaren söz konusu otelde yerlerini alıp Ünsal'ı beklemeye başladılar. Saat ilerlemesine rağmen Ünsal'ın konsere çıkmaması üzerine dinleyiciler organizasyon şirketine soru sormaya başladı. Organizasyon şirketi Ünsal'ı dinlemeye gelen müzikseverlere şarkıcının konsere gelmeyeceğini söyleyerek bu konuyla ilgili gerekli işlemleri yapacakları sözünü verdiler" dedi.

'ERDEK'TE KONSERDEYDİ' İDDİASI

Seda Organizasyon'un ortağı Seda Üre, "Niran Ünsal'ın konsere gelmemesi ile ilgili araştırma yaptık.  Ünsal'ın aynı gece Erdekte de konseri olduğunu ve kendi konser saatlerinde Ünsal'ın yine Erdek'te konserine devam ettiğini tespit ettik. Ancak, şarkıcı Niran Ünsal'ın daha sonra konserle ilgili kamuoyuna 'Raporluydum, o yüzden konsere çıkamadım' şeklinde yaptığı açıklamanın gerçek dışı olduğunu tespit ettik. Ünsal'ın yaptığı açıklamalar gerçeği yansıtmıyor. Ünsal'ın, bize söz verdiği saatte Erdek'teki konserine devam ettikten sonra 23.00 sıralarında Erdek'ten ayrılıp direkt İstanbul'a geçtiğini öğrendik" şeklinde konuştu.

Daha sonra Seda Üre'nin avukatı Erdinç Sümer, Ünsal hakkında suç duyurusunda bulundu.  

YORUMLAR

ETİKETLER
niran ünsal
Haber7.com Yerel Haberler bölümünde yer alan haberlerin hukuki muhatabı, haber kaynağı olan ajanslardır.