MLKP yöneticisi Zeki Gürbüz iade ediliyor

Yunanistan, MLKP(Marksist Leninist Komünist Parti)'nin lideri Zeki Gürbüz'ü Türkiye'ye iade etmeye hazırlanıyor. Gürbüz, İstanbul'da yapılan 4 hücre evi baskınından son anda kurtulmuştu.

MLKP yöneticisi Zeki Gürbüz iade ediliyor
MLKP yöneticisi Zeki Gürbüz iade ediliyor
GİRİŞ 13.03.2013 15:34 GÜNCELLEME 13.03.2013 15:49

Yunanistan'ın Türkiye'ye iade etmek için geçtiğimiz haftalarda tutukladığı terör örgütü üyelerinin arasında MLKP yöneticisi Zeki Gürbüz'ün de olduğu öğrenildi.

Star'ın haberine göre derin ilişkileri ile tanınan Gürbüz, Gaye operasyonu ve İstanbul'da yapılan 4 hücre evi baskınından son anda kurtulmuştu.

Uzun süredir polisin peşinde olduğu Gürbüz'ün PKK kamplarında eğitim alan MKLP'lilerin sorumlusu olduğu iddia ediliyor.

ETİKETLER
komşu
YAZDIR
YORUMLAR 4
 • Saygin BAŞ 5 yıl önce Şikayet Et
  Ne fark edecek..!!. Gelecekte ne olacak elimizle besleyeceğiz :S Suan baştaki içerde görüyonuz el bebek gül bebek yedirirler içirirler.Elini sıcak sudan soğuk suya koydurmazlar.
  Cevapla
 • Nail Sivri 5 yıl önce Şikayet Et
  Terörü bitirecek olan" güçlü Türkiye'dir".. Başka ülkeler sizin dostluğunuza ihtiyaç duymalı sizin düşmanlığınızdan çekinmelidir. Bu yanlızca sizin güçlü olmanıza bağlıdır. Sözüne itibar edilen ve sözü dinlenen bir ülke olmamız için Allah c.c. yar ve yardımcımız olsun.
  Cevapla
 • Ahmet Gül 5 yıl önce Şikayet Et
  eyvah chp liler AİM gitmesin !. en çok üzülecek olanlar, chp ve istenbul barosudur !
  Cevapla
 • Yasemin Ekşi 5 yıl önce Şikayet Et
  Boş hareketler bunlar.... Bu konuda siciliniz o kadar kötü ve bozuk ki ne yapsanız samimi olduğunuza kimseyi inandıramazsınız.O sebeple bırakın bu işleri...
  Cevapla
DİĞER HABERLER
Hangi ilde kaç cami var?
26 Mayıs 2018 gazete manşetleri