Cumhurbaşkanlığı'ndan Almanya'ya sert tepki!

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, 'Almanya'nın terör örgütü PKK'nın yürüyüşüne izin vermesini kınıyoruz. Almanya'nın yaptığı teröre açıkça destek olmaktır' dedi.

 • GİRİŞ18.03.2017 20:05
 • GÜNCELLEME18.03.2017 21:25
Cumhurbaşkanlığı'ndan Almanya'ya sert tepki!

Almanya'nın terör örgütü PKK'nın yürüyüşüne izin vermesiyle ilgili konuşan Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, "Almanya'nın terör örgütü PKK'nın yürüyüşüne izin vermesini kınıyoruz. Almanya'nın yaptığı teröre açıkça destek olmaktır" ifadelerini kullandı.

SON 24 SAATTE NELER OLDU?

Yorumlar20

 • Zazaoğlu Bingöl 11 ay önce Şikayet Et
  Yeni mi anladık hayır tabiki.. Almanya maalesef ya terör yapacak yada teröre destek olacak. Nazi olmak bunu gerektiriyor. Naziliğin hakkını veriyorlar.
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • Ömer 11 ay önce Şikayet Et
  Hala anlayamıyorum, neden siyasilerimiz bürokratlarımız hala bu adamların ürettiği araçlara biniyorlar, neden Ösym sınav için silgi kalem tıraşı bile bu adamlardan alıyor? Artık ülkemizde çoğu şey üretilebiliyor, belki yerli marka otomobilimiz henüz yok ancak en azında bu ülkede üretim yapıp katma değer sağlayan markaların ürünleri yerliye alternatif olarak seçilebilir. Kamuda mutlaka zorunlu olmalıdır yerli üretim kullanım zorunluluğu. Aksi takdirde gelişemeyiz, büyüyemeyiz...
  Cevapla Toplam 6 beğeni
 • mad 11 ay önce Şikayet Et
  Bu olaylari gelecek nesillere unutturmamak hatirlatmak icinders kitaplarina bu terore destek veren ulkeleri oradaki vatandaslari ugradigi zulmu ders kitaplarina ekleyebiliriz(nasil onlar olmayan ermeni soykirimini ders kitapalrina koyuyor)
  Cevapla Toplam 6 beğeni
 • misafir 2 11 ay önce Şikayet Et
  Evet dava açılsın, Uluslararası yasal düzeyde davalar açılsın, teröre destek verdikleri her ortamda anlatılsın
  Cevapla Toplam 7 beğeni
 • mad 11 ay önce Şikayet Et
  Abd nin suidi arabistana actigi dava gibi bizde Pkk gosterilerine izin veren ulkelere dava acabiliriz,Turkiyedeki teror olaylarinda meydana gelen can ve mal kayiplarina dolayli yoldan destek oldukalari icin
  Cevapla Toplam 9 beğeni
Daha fazla yorum görüntüle
Haber7 Mobil Sayfa Banner'ı Kapat