Cumhurbaşkanı Erdoğan Katar Emiri'yle görüştü

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Katar Emiri Şeyh Tamim Bin Hamad El Thani ile Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde bir araya geldi.

 • GİRİŞ14.09.2017 23:17
 • GÜNCELLEME15.09.2017 09:14
Cumhurbaşkanı Erdoğan Katar Emiri Temim'i kabul etti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Katar Emiri Şeyh Temim bin Hamed Al Sani ile Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde görüştü.

Basına kapalı gerçekleşen görüşme 2,5 saat sürdü.

CUMHURBAŞKANLIĞI'NDAN AÇIKLAMA GELDİ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde bir araya geldiği Katar Emiri Şeyh Temim bin Hamed Al Sani ile ikili ilişkilerin yanı sıra bölgesel ve uluslararası gelişmeleri görüştüğü bildirildi.

Cumhurbaşkanlığı kaynaklarından edinilen bilgiye göre, Al Sani'nin çalışma ziyareti vesilesiyle gerçekleşen görüşmede, ikili ilişkilerin yanı sıra bölgesel ve uluslararası gelişmeler hakkında görüş teatisinde bulunuldu.

Körfez'de, Katar ekseninde yaşanan krizin de ele alındığı görüşmede, soruna diplomatik yollardan çözüm bulmanın gerekliliği vurgulandı.

Başta Suriye olmak üzere bölgedeki son gelişmelere değinen Erdoğan ve Al Sani'nin, Türkiye ve Katar arasındaki mevcut iş birliğini her alanda daha da geliştirme konusunda kararlılıklarını teyit ettikleri öğrenildi.

Yorumlar8

 • Ali ER 6 ay önce Şikayet Et
  Müslüman dururken gavuru tercih etmek - her ne sebeble olursa olsun - Sevgili Peygamberimizi de rahatsız eder. İsslam, sadece 5 temelden ibaret değildir ve her DAİM 5'ten büyüktür.
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • müslüman 6 ay önce Şikayet Et
  yahudiye ,hıristiyana para yedirmeyi bıraksında müslümanlara yardım etsin.teksas afetine 30.milyon dolar bağışladığını açıkladı bir mülümanada kuruş vermiyorlar ALLAH islah etsin bunlardan dost olmaz sözlerine fazla itibar edip güvenmemek lazım anında satarlar.
  Cevapla Toplam 4 beğeni
 • yükselenruh 6 ay önce Şikayet Et
  kafayı mı kırdın adam katar ın başı tüm ümmete yardım dağıtan bir adam o yüzden topa koyulmuş biri adamın üstüne abd çöktü imkb yi 100000 i geçiren katar hala bu cehaletle yazan var yaş ortalaması kaç bu yorumların merak ediyorum
 • Konyalı 6 ay önce Şikayet Et
  Şeyh temim bin hamed ne kadar mütevazi hoş bir Müslümana benziyor maşaAllah. Allah ayaklarını sağlam kılsın.
  Cevapla Toplam 4 beğeni
 • IYI 6 ay önce Şikayet Et
  Allah nazardan saklasın.41 kere maaşallah.uluslarımıza hayırlar getirir inşallah.
  Cevapla Toplam 7 beğeni
 • nihat 6 ay önce Şikayet Et
  İkisi de yürekli Allah korusun .
  Cevapla Toplam 9 beğeni
Daha fazla yorum görüntüle
Haber7 Mobil Sayfa Banner'ı Kapat