Ruslardan Ukrayna isteği: Erdoğan bu işe el atsın

Rus vekil Yuriy Şvıtkin, Karadeniz'deki güvenliğin sağlanması konusunda Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Ukrayna'ya baskı yapmasını istedi.

 • GİRİŞ11.10.2017 01:01
 • GÜNCELLEME11.10.2017 01:02
Ruslardan Ukrayna isteği: Erdoğan bu işe el atsın

Rus parlamentosunun alt kanadı Devlet Duması’nda Savunma Komitesi Başkan Yardımcısı Yuriy Şvıtkin, Cumrhubaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Karadeniz bölgesindeki güvenlik işbirliği çerçevesi içinde Kiev’e bu bölgede provokasyonların önlenmesi yönünde etki yapması gerektiğini belirtti.

"ERDOĞAN UKRAYNA'YI GÜVENLİĞİN SAĞLANMASI KONUSUNDA ZORLAMALI"

Şvıtkin, “Karadeniz bölgesindeki güvenliğe gelince sanırım bu kapsamda Erdoğan’ın Ukrayna’yı bu bölgede güvenliğin sağlanması ve provokasyonların önlenmesi konusunda zorlaması gerekiyor” dedi.

Yorumlar10

 • mustafa 5 ay önce Şikayet Et
  sen gidecen kırımı ve ukraynanın bir bölümünü ikal edecen ondan sonrada ,baskıdan bahis edecen böyle bir şey yok,en kolay yol işkalden vazgeçecen
  Cevapla
 • AKHİLAL 5 ay önce Şikayet Et
  İnşallah Osmanlının devamı olacağız.İnşallah bunu dost düşman tüm dünya görecek.Allahım himayesine memur ve mecbur olduğumuz Türk ve İslam coğrafyasının başsız kalan başı olmayı milletimize ve devletimize nasip eyle.Amin
  Cevapla
 • misafir 5 ay önce Şikayet Et
  Ukrayna'da Ukraynayı desteklemek zorundayız Türkiye'nini uzun dönem menfaat bu yöndedir.Sakın bu konuda yanlış yapılmasın Rusları sınırlarımızda büyütmemek gerekli.
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • Levent Albay 5 ay önce Şikayet Et
  Bu konuda Rusya hakli. Su anki Ukraynanin basindaki adam tamamiyle Batinin kuklasi. Rusyanin isgal ettigi yok, orada su an savas yok, baris var. Rusya sadece Ukraynaninda Batinin güdümü altina girmemesi ve Karadenizi kaybetmemesi icin bu sekilde davrandi. Baska sansi yokdu.
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • kıro 5 ay önce Şikayet Et
  Ruslarda bizim bu ekonomi krıza bir el atsalar iyi olır vala
  Cevapla Toplam 2 beğeni
Daha fazla yorum görüntüle
Haber7 Mobil Sayfa Banner'ı Kapat