Sırp Cumhurbaşkanı Erdoğan'a övgüler yağdırdı

Sırbistan Cumhurbaşkanı Aleksandar Vucic, Türkiye-Sırbistan İş Forumu'nda yaptığı konuşmada Cumhurbaşkanı Erdoğan'a övgüler yağdırdı.

GİRİŞ 11.10.2017 11:10 GÜNCELLEME 11.10.2017 12:38

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Sırbistan'ı ziyareti kapsamında başkent Belgrad'da düzenlenen Türkiye-Sırbistan İş Forumu'nda konuşan Vucic Cumhurbaşkanı Erdoğan'a övgüler yağdırdı.

ONUN GİBİ ÇALIŞANINI GÖRMEDİM

Sırbistan'da çok sayıda devlet ve hükümet lideri ağırladığını anımsatan Vucic, "Bugüne kadar hiçbir konuğumun, kendisine Cumhurbaşkanı Erdoğan kadar yoğun bir program yaptığını, onun gibi 24 saat boyunca çalışacak enerji ve güce sahip olduğunu görmedim. Siz Türk halkına çağrım, buna saygı duymayı bilmenizdir." ifadelerini kullandı.

TÜRKİYE'NİN BU KADAR BÜYÜK OLDUĞUNU BİLMİYORDUM

Vucic, dün Cumhurbaşkanı Erdoğan'la yaptığı ortak basın toplantısında da Türkiye2nin yaptığı projelere duyduğu hayranlığı dile getirmiş ve "Cumhurbaşkanı Erdoğan bana 19 bin km bölünmüş yol yapıldığını söyledi. Kulaklarıma inanamadım. Tamam Türkiye büyük bir ülke ama bu rakam yine de inanılmaz. Türkiye'nin bu kadar büyük olduğunu bilmiyordum" demişti.

ETİKETLER
Vuçiç
YAZDIR
YORUMLAR 31
 • Adanalı 9 ay önce Şikayet Et
  Rabbim ömrümü alıp Reisime versin gücüne güç katsın kurban olurum onu yaratan Rabbime.
  Cevapla
 • canoğlucan 9 ay önce Şikayet Et
  Elin ülke başkanı över, bizim ülkede ki bazı akılsızlar, CHP, FETÖ; Cumhurbaşkanımıza lanetler yağdırır. Hangisi YABANCI ve VATANDAŞ anlayamadım.
  Cevapla
 • samimi 9 ay önce Şikayet Et
  Chp okumasin bu haberi .
  Cevapla
 • Harun 9 ay önce Şikayet Et
  Rabbim ona uzun ömürler versin sağlık versin kem gözlerden korusun. Amin Seni seviyoruz Reis sen bizim gururumuzsun, özümüzsün.
  Cevapla
 • Adiga81 9 ay önce Şikayet Et
  Allah c.c. doğru yoldan ayırmasın, muvaffak kılsın.
  Cevapla
 • bayramoğlu 9 ay önce Şikayet Et
  Elin adamı anlıyor da bizim içimizdekiler anlamıyor işte
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Gazze şehitlerini uğurluyor
Kanun değişti! Binlerce kişi nüfus müdürlüklerine koştu...