Fanatik Yahudilerden açlık grevine çirkin tahrik

Aşırı sağcı Yahudiler, İsrail hapishanelerinde açlık grevi yapan Filistinli tutukluların direniş azmine, çirkin bir tahrik eylemiyle karşılık verdi.

 • GİRİŞ20.04.2017 16:30
 • GÜNCELLEME21.04.2017 09:47
Açlık grevi yapılan cezaevinin önünde mangal yaptılar

Fanatik Yahudi Ulusal Gençlik Birliği tarafından düzenlenen eylemde Batı Şeria'daki Ofer Cezaevi yakınlarında "mangal partisi" düzenlendi. Fanatik Yahudilerin çirkin eylemi, İsrail polisinin geniş güvenlik önlemleri altında gerçekleşti.

İsrail Kanal7 televizyonunun haberinde, söz konusu eylemle açlık grevindeki Filistinli tutukluların direniş ruhunun kırılmasının amaçlandığı belirtildi.

Yahudi Ulusal Gençlik Birliği Genel Sekreteri Ofir Sofer, eylemde yaptığı konuşmada, "Açlık grevine girenlerin taleplerine kulak asmamanın vakti geldi. Hükümete yaşam koşullarını daha da zorlaştırma çağrısı yapıyoruz." dedi.

İsrail hapishanelerindeki yaklaşık iki bin Filistinli, pazartesi günü açlık grevine başlamıştı.

İsrail'in keyfi uygulamaları ve hak ihlallerine tepki göstererek tutukluluk şartlarının iyileştirilmesini isteyen Filistinli tutuklular açlık grevinde sadece su ve tuz ile yetiniyor.

KAYNAKAA

SON 24 SAATTE NELER OLDU?

Yorumlar10

 • ŞAHİN 8 ay önce Şikayet Et
  İnşaallah enkısa zamanda Rabbim o mangal yapanları ve tüm islam düşmanlarını mangl gibi yaksın inşaallah....amin binler amin.Eylül deki yangını çabuk unuttular dinsizler...
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • Adiga81 8 ay önce Şikayet Et
  Türkiye'ye insan hakları, demokrasi nutukları atanların nedense iş israile geldiğinde nutukları tutuluyor. Allah c.c. hepsinin cezasını versin.
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • bahadir 9 ay önce Şikayet Et
  cehennem boşa yaratılmamış.
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • 1071 9 ay önce Şikayet Et
  ahirette onlarla karşılaşacaksınız bir onların mekanına bakacaksınız bir de kendi mekanınıza....mangaldaki et gibi cehennemde yanacaksınız
  Cevapla Toplam 12 beğeni
 • kale 9 ay önce Şikayet Et
  Allah ın gazabı üzerinuze olsun
  Cevapla Toplam 11 beğeni
 • a.cola 9 ay önce Şikayet Et
  amin
  Toplam 4 beğeni
Daha fazla yorum görüntüle
Haber7 Mobil Sayfa Banner'ı Kapat