İnsanlık dışı yöntem: Evi betonla doldurdular

İşgal ordusu bu sabah erken saatlerde Batı Yaka'nın kuzeyindeki Cenin kenti yakınlarında Ekim 2017'deki bir eylemin gerçekleştirilmesine katılmakla suçlanan esir Yusuf Kemil'in ailesine ait evi beton dökerek kapattı.

İnsanlık dışı yöntem: Evi betonla doldurdular
İnsanlık dışı yöntem: Evi betonla doldurdular
GİRİŞ 13.03.2018 13:19 GÜNCELLEME 13.03.2018 14:13
Bu Habere 5 Yorum Yapılmış

İşgal güçlerinin Cenin'in güneyindeki Kabatiye beldesinde yer alan eve çok miktarda beton döktüğü ve evi oturulamaz hale getirdiği bildirildi.

Filistin Enformasyon Merkezi muhabirinin yerel kaynaklardan edindiği bilgiye göre, işgal güçleri beldeye baskın düzenleyerek Doğu Mahallesi'nde ve El-Biyara Caddesi'nde konuşlandı.

İşgal güçleriyle birlikte altı beton mikserinin de beldeye geldiği ve taşıdıkları betonları Filistinli esirin iki odadan oluşan evinin içine boşalttıkları belirtildi.

İşgal rejimi yüksek mahkemesinde evin mülkiyetiyle ilgili tartışmalar yaşandıktan sonra işgal güçlerinin birkaç gün önce bölgeye baskın düzenleyerek evin görüntülerini aldığı bildirildi.

İşgal güçleri birkaç ay önce de 1948'de işgal edilen topraklardaki Kefer Kasım kentinin sanayi bölgesinde bir yerleşimciyi öldürmekle suçlanan Kemil'in arkadaşı esir Muhammed Ebu'r-Rabb'ın evini yıkmıştı.

Filistin Enformasyon Merkezi muhabirinin yerel kaynaklardan edindiği bilgiye göre, Kabatiye beldesine baskın düzenleyen işgal güçleriyle esir Kemil'in evinin etrafında toplanan Filistinli onlarca genç arasında çatışmalar yaşandı.

KAYNAK: FİLİSTİNENFORMASYON
ETİKETLER
İsrail
YAZDIR
YORUMLAR 5
 • T/Trabzon 1 yıl önce Şikayet Et
  o siyonist gatar işgalcilere insan demek günahtır onlar insanlık dışı zalimleredir insanlık suçudur onlar benim dilim varmıyor onlara insan demek dünyanın baş belalarıdır o mefruhlar.
  Cevapla
 • KaraKartal 1 yıl önce Şikayet Et
  Allah bu devleti kahruperişan eylesin...
  Cevapla
 • Vatann sever 1 yıl önce Şikayet Et
  Len yahudiler siz zaten işgalcisiniz oralar Filistinlilerin
  Cevapla
 • Hülya Kıldıroğlu 1 yıl önce Şikayet Et
  Siz daimi kaybeden olacaksınız ne yaparsanız yapın boşuna... İsrailoğulları
  Cevapla
 • serkan 1 yıl önce Şikayet Et
  çok korkaksınız be siyonistcikler, bakalım sonunda haliniz ne olacak.
  Cevapla
DİĞER HABERLER
S-400'lerin Türkiye'deki ilk durağı belli oldu
İşte Yeni Zelanda canisinin Türkiye rotası! Fatih'in esir ettiği...