Tillerson'un görevden alınmasında ilginç detay

Rex Tillerson'un görevden alındığını Twitter üzerinden öğrendiği ortaya çıktı.

GİRİŞ 13.03.2018 17:00 GÜNCELLEME 13.03.2018 18:00
Bu Habere 5 Yorum Yapılmış

Trump, Tillerson’ın görevden alınması konusunu kendisiyle uzun süredir konuştuğunu, Tillerson'la düşüncelerinin örtüşmemesi sebebiyle bu kararı aldığını açıkladı.

“İran anlaşması bence berbat, Tillerson'a göre ise iyi. Ben anlaşmayı bozmayı düşündüm, o ise farklı şeyler düşündü.” İfadelerini kullanan Trump, Mike Pompeo ile benzer düşüncelere sahip olduğunu vurguladı.

ETİKETLER
abd Rex Tillerson
YAZDIR
YORUMLAR 5
 • Düzceli 9 ay önce Şikayet Et
  Siyonistlerin Politikalarını uygulayamayan Tillerson'ın hazin sonu. Dikkat ettiniz mi ? Yeni Bakan aynı zamanda FETÖ savunucusu ve Türkiye düşmanı. Aynı yerden yonetildiklerni anlamamak ancak aptallık olur. Böylece Tramp yavaş yavaş ABD'nin yönetimini Pentagon'a teslim eder.
  Cevapla
 • sefa7 9 ay önce Şikayet Et
  zalimler için hikayenin sonu belli. siz çalın oynayın.
  Cevapla
 • fani 9 ay önce Şikayet Et
  deli feli küpeli
  Cevapla
 • ALPARSLAN 9 ay önce Şikayet Et
  Azıcık aklı olan Tillerson'du onu da görevden aldı bu bunak ihtiyar dünyayı karıştıracak. Iyi ya da kötü tarihe geçmek istiyor, kötü olarak anilacak ama umurunda değil abd kaybedecek Inşaallah
  Cevapla
 • erdal 9 ay önce Şikayet Et
  Tilerson gitti ve onunla konuşulan mutabık kalınan söz verilen işler de onunla bitti abd böyle bir yapıda hareket ediyor pompei verilen sözlerin aksine hareket edecektir göreceksiniz.
  Cevapla
DİĞER HABERLER
CHP'nin İstanbul ve Ankara adayı belli oldu!
İşte Papağana işkence yapan Özdemir'in ifadesi