İsrail halkı da isyan etti, basın görmezden geldi!

İsrail askerlerinin Gazze'de yaptığı katliama karşı yüzlerce Tel Avivli sokağa döküldü. Tel Aviv’de caddelere çıkıp gösteri yapan halka polis müdahalede bulundu.

GİRİŞ 16.05.2018 14:37 GÜNCELLEME 16.05.2018 15:41
Bu Habere 1 Yorum Yapılmış

Gazze'nin İsrail sınırında Filistinli mültecilerin 'Büyük Dönüş Yürüyüşü'nde İsrail'in yaptığı katliam, başkent Tel Aviv'de protesto edildi. 

Tel Aviv'de caddelere çıkıp trafiği kapatan yüzlerce Tel Avivli, ellerinde üzerinde "Gerçek mermi kullanmayı bırak" pankartları taşıdı ve "Araplar ve Yahudiler düşman olmayı reddediyor" sloganları attı.

İSRAİL BASINI GÖRMEZDEN GELDİ

Tel Aviv'de İsrail yönetimine karşı yapılan gösterileri bir grup sol görüşlü aktivist örgütler düzenledi. Gösteriyi düzenleyen örgütler, ölen Filistinlilerin silahsız gençler olduğuna vurgu yaptı.

 

Gazze'deki İsrail katliamını protesto eden Tel Aviv'deki İsrail yönetimine karşı yapılan gösteri, İsrail basını ve televizyonları tarafından görmezden gelindi.

YAZDIR
YORUMLAR 1
  • cihat 8 ay önce Şikayet Et
    Musevi ve Yahudiler ile Siyonist İsrail Devletini karıştırmamak lazım. Tüm İsrail vatandaşları veya dünyadaki tüm Museviler siyonistler ile aynı fikri paylaşıyor değiller. Ancak sesleri çıkmıyor. Siyonistler dörtbir tarafı tutmuş
    Cevapla
DİĞER HABERLER
ABD askerlerinin ölümüne Fransa'dan manidar yorum!
'10 yıllık değişim' furyası hakkında önemli iddia!