Melania’den Trump’a misilleme!

First Lady Melania Trump, Başkan Trump'ın bir süre önce 'b.. çukuru ülkeler' olarak tabir ettiği Afrika ülkelerini ziyaret edecek.

Melania’den Trump’a misilleme!
Melania’den Trump’a misilleme!
GİRİŞ 21.08.2018 18:56 GÜNCELLEME 21.08.2018 18:56
Bu Habere 4 Yorum Yapılmış

Melania’nın, Donald Trump’tan boşanacağı iddiaları devam ederken, Melania, Trump’a yeni bir misilleme daha yaptı. First Lady, Trump'ın Ocak ayında 'b.. çukuru ülkeler' olarak tabir ettiği Afrika ülkelerini ziyaret etmeyi planlıyor. First Lady'nin, Ekim ayında gerçekleştirmesi planlanan geziye yalnız gideceği söyleniyor.

Melania Trump'ın sözcüsü Stephanie Grisham yaptığı açıklamada, Firts Lady'nin Afrika ülkelerindeki insani yardım çabalarına ve kalkınma programlarına dikkat çekmeyi amaçlayarak yapmayı planladığı geziyi dört gözle beklediğini söyledi.

Melania Trump, gezinin planlarından, Rockville, Maryland'deki bir toplantıda siber zorbalığa karşı konuştuğu zaman bahsetti.

Amerikan Gazetesi Washington Post'un Ocak ayında yer verdiği bir haberde, Trump'ın Oval Ofis'te yaptığı bir toplantı sırasında milletvekillerine Haiti ve Afrika'dan diğer ülkeleri kastederek, "Neden 'b.. çukuru ülkeler'den çok sayıda insan ABD'ye geliyor" sorusunu sorduğu yer almıştı. Trump'ın toplantı sırasında ayrıca neden Norveç gibi ülkelerden daha fazla göçmen alınmadığını da sormuştu.

YAZDIR
YORUMLAR 4
 • Ömer Sivas 5 ay önce Şikayet Et
  O çukur ABD içindeki de sizsiniz
  Cevapla
 • kar 5 ay önce Şikayet Et
  tramp alman asilli gocmen kendi niye gelmis o zaman amerikanin gercek halki kizilderililer
  Cevapla
 • Bayram yetkin 5 ay önce Şikayet Et
  Bence Trump ın karısı biraz daha genç formda birini buldu o yüzden boşayacaktır.
  Cevapla
 • Lazrail 53 5 ay önce Şikayet Et
  Melania' nın Sevgilisi Türk trumpa öyle değil böyle tokat atılır hahahaaa
  Cevapla
DİĞER HABERLER
Diyanet'in sigara kararını vatandaşa sorduk!
Venezuela dalgası! Fiyatı zirve yaptı