Peskov'un kızı bombayı patlattı! Şok gerçek ortaya çıktı

Kremlin Sözcüsü Dmitriy Peskov'un kızı Elizaveta Peskova'nın Avrupa Parlamentosu'nda (AP) bir Fransız milletvekilinin yanında "stajyer çevirmen" olarak çalıştığı ve AB belgelerine erişimi olduğu gerekçesiyle AP'de kriz çıktı.

Peskov'un kızı bombayı patlattı! Şok gerçek ortaya çıktı
Peskov'un kızı bombayı patlattı! Şok gerçek ortaya çıktı
GİRİŞ 26.02.2019 14:06 GÜNCELLEME 26.02.2019 15:07
Bu Habere 10 Yorum Yapılmış

Avrupa'da Rusya korkusu her geçen gün biraz daha artıyor. Kremlin Sözcüsü Dmitriy Peskov'un kızı Elizaveta Peskova'nın Avrupa Parlamentosu'nun (AP) Fransız milletvekili Aymeric Chauprade adına "stajyer çevirmen" olarak çalıştığı ortaya çıktı. Milletvekili adına çalıştığı için Peskova'nın AB belgelerine erişim hakkı var. Rusya ile AB arasında gerilen ilişkiler sebebiyle, bu olayın deşifre olması AB parlamentosunda krize neden oldu. Başka ülkelerin milletvekilleri Fransız vekile, bir Rus ismin tüm belgelere erişim hakkının verilmesinin "sorumsuzca" olduğunu söyleyerek sert tepkiler gösterdi.

 

 

RUSYA İLE AŞIRI SAĞ HAREKETLERİN BİR ARAYA GELMESİ

Fransız milletvekili Aymeric Chauprade, daha önce Fransa'da aşırı sağın liderlerinden Marine Le Pen adına çalışıyordu. Geçtiğimiz gün de, İtalya'nın haftalık yayınlanan L'Espresso dergisi, İtalya İçişleri Bakanı Matteo Salvini ile Rusya Başbakan Yardımcısı Dmitry Kozak'ın bir araya geldiğini ve Salvini'nin aşırı sağcı Lig Partisi için para anlaşması yapıldığını iddia etmişti.

 

 

ARKA ARKAYA ÇIKAN BU GELİŞMELER AVRUPA'DA "RUSYA KORKUSU" YAŞANMASINA NEDEN OLDU

Arka arkaya ortaya çıkan bu iki durum Avrupa'da Rusya korkusunu daha da artırdı. Özellikle Rusların aşırı sağ ve ayrılıkçı hareketleri desteklemesi birlik içinde endişelere neden oluyor. En son Peskov'un kızının bir vekilin yanında "stajyer" olarak çalışması, "Rusya Avrupa'ya mı sızıyor? Ruslar Avrupa'da ajanslık faaliyetleri mi yürütüyor?" sorularını akıllara getirdi.

Brüksel'de ajan alarmı! 250 Çin ve 200 Rus...

GEÇTİĞİMİZ HAFTALARDA AJAN UYARISI YAPILMIŞTI

AB'nin Brüksel'de bulunan Avrupa Birliği Dış İlişkiler Servisi (EEAS) iç güvenlik hizmetinin verdiği istihbarat doğrultusunda Belçika'nın başkenti Brüksel'de ajan alarmı uyarısı yapmış, hazırlanan raporda Brüksel'de yaklaşık 250 Çin ve 200 Rus casusu olduğunu öne sürülmüştü.

KAYNAK: HABER7 / DIŞ HABERLER SERVİSİ
YAZDIR
YORUMLAR 10
 • turk 1 yıl önce Şikayet Et
  Bu kiz bu kadar güzelse kimbilir bu kizi yaratan Allah ne kadar güzeldir
  Cevapla
 • Mehmet 1 yıl önce Şikayet Et
  Abd Rusya cin İsrail bu şeytan ülkeler yok olmadıkça dünyaya huzur gelmez
  Cevapla
 • Huseyin 1 yıl önce Şikayet Et
  Belki türkiyede bile casuslar vardır huylu huyundan vaz geçmez komünist Sovyet döneminden kalma aliskanliklari
  Cevapla
 • Mustafa 1 yıl önce Şikayet Et
  Ab doğruyu görmüş rus a güven olmaz
  Cevapla
 • Aborjin 1 yıl önce Şikayet Et
  Bu kıza değil belge ülke verilir be.
  Cevapla
 • Mehmet 1 yıl önce Şikayet Et
  Aborjin herkes senin gibi ülkesini satmaz Hıristiyan ab ülkeleri kadar bile olamamış sin yazıklar olsun sen nasıl türk sun
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Avrupa'da ezan sesleri yükseldi
Dünyanın en izole yeri! Dev kayaya tırmanıp tek başına yaşıyor!