Maduro net konuştu: Kesilmesi gereken kafaları keseceğiz

Darbecilere karşı sertleşen Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro, "İnsanlara saygı duyması için birilerinin kafasının kesilmesi gerekiyorsa keseceğiz" dedi.

Maduro net konuştu: Kesilmesi gereken kafaları keseceğiz
Maduro net konuştu: Kesilmesi gereken kafaları keseceğiz
GİRİŞ 03.05.2019 17:33 GÜNCELLEME 05.05.2019 09:42
Bu Habere 16 Yorum Yapılmış

Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro gençlerle bir araya gelirken Büyük Gençlik Misyonu sırasında çok sert bir konuşma yaptı. Gençlerin kendisine olan desteğiyle Maduro, "İnsanları dinlemek istemeyen birçok kamu görevlisi var. Sağırlık yaşıyorlar. Sadece sağır değil aynı zamanda çılgınlar. İnsanlarımıza saygı duymayı öğrenmeleri için kesmemiz gereken kişilerin kafasını keseceğiz" dedi.

 

 

Kendisine darbe vurmaya çalıştıklarında bu kişilerle yüzleştiğini açıklayan Maduro, "Ama umurumda değil. Benim için asıl önemli olan halkın mutluluğu" ifadelerini kullandı. Kendisine karşı bir darbe girişimine bir kez daha meydan okuyan Maduro, ek olarak "Gringo imparatorluğunun yaptırımlarıyla karşı karşıyayız" iddiasında bulundu. Yanlış yaptığı birçok şey olduğunu kabul eden ve düzeltilmeleri gerektiğini itiraf eden Maduro, "Değiştirilmesi gereken birçok şey var. Bunun için gençliğin desteğine, işçi sınıfının desteğine ihtiyacım var" dedi.

Kendisine darbe yapmaya çalışan muhaliflerle alay eden Maduro, "Ocak ayından beri sağa doğru yürüyüp bağırıyorlar. Maaş zammı istemiyorum, yemek istemiyorum, istediğim şey Nicolas'ın ayrılması" diyerek açıklamasını detaylandırdı.

 

 

KAYNAK: DHA
YAZDIR
YORUMLAR 16
 • usta 49 5 ay önce Şikayet Et
  İçerdeki hainler dışardaki düşmandan daha tehlikeli İçeriyi temizle bizim gibi besleme sonra büyüyüp sana karşı dahada güçlenirler. O zaman baş edemezsin
  Cevapla
 • Doğu-Batı 5 ay önce Şikayet Et
  Keşke bizde de aynısı yapabilse. Vatan hainlerinin cezası müebbet hapis olup cezaevlerinde besleneceğine, idam edilip çöplükte atılması gerekir.
  Cevapla
 • Veysel 5 ay önce Şikayet Et
  Bittin sen guaydo bittin bakalım koruyucu melegin (ABD) kurtarabilecek mi seni
  Cevapla
 • Milli 5 ay önce Şikayet Et
  Helal olsun idami yapamassan erdogana saldirdiklari gibi sana da saldircaklar iyi bir gozdagi sart muduro
  Cevapla
 • Enigma 5 ay önce Şikayet Et
  Ben maduronun yerinde olsam. Zaten maduronun ölümüne oynuyor bazi devletler. Altin veya para var. Bana birsey olursa su kisileri oldurmeniz durumunda hesabiniza bu paralar yatacak densin.. Ölmese bile rehin alınması bile kafi listede baskanlardan tut destekleyenleri eklerdim. :)
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
SMO ordusuna bağlı 40 araçlık konvoy Ceylanpınar'da!
Meğer bu bilgilerin çoğunu yanlış biliyormuşuz!