Dünyanın en güçlü iki ailenin en büyük varisi hayatını kaybetti

Dünyanın en güçlü, aynı zamanda en karanlık ailesi olarak nitelendirilen Rothschild'ler ile, onlar gibi bankacılık alanında Avrupa'da etkili ailelerinden biri olan Goldsmith'ler ortak bir acıyla sarsıldı. İki ailenin torunu olan Iris Anabel Goldsmith, pazartesi günü İngiltere'deki çiftliğinde ATV tipi dört tekerlekli araca binerken kaza geçirerek hayatını kaybetti.

Dünyanın en güçlü iki ailenin en büyük varisi hayatını kaybetti
Dünyanın en güçlü iki ailenin en büyük varisi hayatını kaybetti
GİRİŞ 11.07.2019 17:59 GÜNCELLEME 11.07.2019 17:59
Bu Habere 14 Yorum Yapılmış

Aracın üzerinde koruyucu kafes olmasına rağmen ağır yaralanan genç kız, tüm müdahalelere rağmen kurtulamadı. Iris'in babasının ikinci evliliğinden doğan 14 ve 11 yaşlarında iki kardeşi daha bulunuyor. Iris'in ailesinin 300 milyon sterlin (1 milyar 350 milyon TL) serveti vardı. Çiftin ilk çocukları Iris Annabel, bu servetin en büyük mirasçısıydı. Yatılı okuyan 15 yaşındaki Iris, yaz tatilini ailesinin İngiltere Somerset'teki çiftliğinde geçiriyordu.

Avrupa'nın en köklü ve zenginlerinden Goldsmith ve Rothschild aileleri, 18'inci yüzyıldan itibaren Avrupa'da ticaret şehirlerine bankalar ve iş alanları kurarak devasa servetler edinmişti. İki aile de güçlerini evlilik yoluyla birleştirmeleri ile biliniyordu. Uluslararası basın ise, iki ailenin parasının genç kızın hayatını kurtaramadığını belirtti. 

 

 

YAZDIR
YORUMLAR 14
 • CCC 3 ay önce Şikayet Et
  Allah cumlemızı bağışlasın ve bizi hidayete erdirsin
  Cevapla
 • 44Abdullah44 3 ay önce Şikayet Et
  Rothschildler iyi ayak değiller.... yaptıklarını çekerler..... Kanlarını emdikleri garibanlara saysınlar akıllansınlar..
  Cevapla
 • Mülk 3 ay önce Şikayet Et
  ölüm hak , dünya senin olsa neye yarar BEKÇİSİN SADECE BEKÇİ herşeyin sahibi SADECE ALLAHTIR gerisi boş
  Cevapla
 • HAKAN 3 ay önce Şikayet Et
  sömürülen ülkelerin paraları ile yapılan servetler rabbimin adaleti geçte olsa tecelli eder kendinden çıkmassa torunundan bile çıkar
  Cevapla
 • dsadasdsa 3 ay önce Şikayet Et
  Yenisini Yaparlar!
  Cevapla
 • hafız 3 ay önce Şikayet Et
  helal arkadaşım, darısı senin başına
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Beşiktaş deplasmanda galibiyete hasret!
Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Kayseri'de sevgi seli