82 yaşındaki kadın, şampuan ve masa ile hırsızı alt etti

ABD'nin New York eyaletinde 82 yaşındaki vücut geliştirici kadının gece evine giren hırsızı masa, şampuan ve süpürge kullanarak hastanelik etmesi gündem oldu.

82 yaşındaki kadın, şampuan ve masa ile hırsızı alt etti
82 yaşındaki kadın, şampuan ve masa ile hırsızı alt etti
GİRİŞ 29.11.2019 00:46 GÜNCELLEME 29.11.2019 00:46

New York'un Rochester şehrinde yaşayan 82 yaşındaki vücut geliştiricisi Willie Murphy'nin akşam saatlerinde kapısı çaldı.

Yaşlı kadın, bir adamın kapısını yumruklayarak kendisiden ambulans çağırmasını istediğini gördü. Murphy'nin durumdan şüphelenerek polisi aramasından kısa bir süre sonra, adam kapıyı kırarak eve girdi. 

'YERE DÜŞÜNCE ÜZERİNDE ZIPLADIM'

CNN'e konuşan ve 8 yıldır vücut geliştirme çalıştığını söyleyen Murphy, "(Hırsız)çok yanlış bir ev seçti" dedi ve yaşadıklarını şöyle anlattı:

"Elime gelen ilk şeyi aldım. Bu bir masaydı. Ama tahmin ne oldu? Adama vurunca masa kırıldı. Ben de metal bacaklarıyla vurmaya devam ettim"

Adam yere düşünce üzerinde zıpladığını söyleyen kadın, daha sonra mutfağa gidip bebek şampuanı aldığını ve adamın yüzüne sıktığını ifade etti. 

'Son hamlesinin' ise adama süpürgeyle vurmak olduğunu belirten Murphy, "Evden bir an önce çıkmak istediğine eminim. Eminim polisler onu ambulansa götürünce mutlu olmuştur" diye konuştu.

Eve gelen polis ekiplerinin adamı yerde yarı baygın halde görünce şoke olduklarını söyleyen yaşlı kadın, "Benimle selfie çekilmek istediler" dedi.

YARIŞMA BİRİNCİLİĞİ VAR

Her gün mahallesindeki spor salonuna giderek vücut çalışan Murphy'nin geçen sene yerel bir ağırlık kaldırma yarışmasında birinci oluduğu öğrenildi.

Murphy, 102 kilograma kadar ağırlık kaldırabiliyor.

ETİKETLER
abd
YAZDIR
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Bir futbol maçıyla kabusa dönen iki şehir!
Osmanlı'nın Avrupa'ya verdiği büyük insanlık dersi!