İstanbul, Edirne, Tekirdağ'da 11 Ocak'ta okullar kesin tatil mi

Yurt genelinde en çok kar yağışı içinde olan İstanbul, Edirne, Tekirdağ yarın yani 11 Ocak çarşamba günü okullar tatil olacak mı? İşte güncel hava durumu ve okul kar tatili haberleri...

İstanbul, Edirne, Tekirdağ'da 11 Ocak'ta okullar kesin tatil mi
İstanbul, Edirne, Tekirdağ'da 11 Ocak'ta okullar kesin tatil mi
GİRİŞ 10.01.2017 14:32 GÜNCELLEME 10.01.2017 14:34

Meteoroloji Genel Müdürlüğü verilerine göre İstanbul, Edirne, Tekirdağ hava durumu kar yağışı gösteriyor. Etkisini birazda olsun azaltacak kar yağışı için yine uyarılarda bulunuldu. Özellikle don olaylarının artması sebebiyle İstanbul, Edirne, Tekirdağ'da 11 Pcak okullar tatil mi olacak sorusunu gündeme getirdi. Peki İstanbul, Edirne, Tekirdağ yarın okullar tatil olacak mı? Özellikle öğrenciler ve veliler ısrarla bu sorunun yanıtını arıyor. 

İstanbul, Edirne, Tekirdağ'da 11 Ocak'ta okullar tatil olacak mı?

İstanbul, Edirne, Tekirdağ'da okulların tatil olacağı iddia edildi. Özellikle don olaylarının kent merkezlerinde yoğun bir şekilde yaşanması sebebiyle okulların da tatil olmasını gündeme geldi. Valilikten şuan için henüz resmi bir açıklama gelmezken, okulların tatil olması durumunda haberimizden öğrenebilirsiniz.

İSTANBUL

İstanbul Valisi Vasip Şahin yaptığı açıklamada, Meteoroloji Genel Müdürlüğünce yapılan değerlendirmelere dikkati çekerek, kent genelinde kar yağışının gece geç saatlere kadar etkisini sürdüreceğini ifade etti. 

Açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

"Herhangi bir sıkıntı veya mağduriyetle karşılaşılmaması için tedbir amacıyla tüm resmi ve özel kreş, anaokulu, ilkokul, ortaokul ve liselerde; gündüz bakımevleri, çocuk kulüpleri, Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezleri, Rehberlik Araştırma Merkezleri ile Halk Eğitim Merkezlerinde eğitim ve öğretim faaliyetlerine 11 Ocak 2017 çarşamba günü (1 gün) süre ile ara verilmesi uygun görülmüştür." 

HAVA NASIL OLACAK?

İstanbul: Meteoroloji Genel Müdürlüğü verilerine göre İSTANBUL'DA 11 Ocak çarşamba günü karla karışık yağmur yağışı bekleniyor. Sıcaklık en düşük 0 en yüksek ise 2 derece olacak.  Kar yağışının perşembe gününe kadar yağması bekleniyor.

Edirne: Meteoroloji Genel Müdürlüğü verilerine göre EDİRNE 11 Ocak çarşamba günü karla karışık yağmur yağışı bekleniyor. Sıcaklık en düşük -10 en yüksek ise -3 derece olacak.  Kar yağışının perşembe gününe kadar yağması bekleniyor.

Tekirdağ: Meteoroloji Genel Müdürlüğü verilerine göre TEKİRDAĞ 11 Ocak çarşamba günü karla karışık yağmur yağışı bekleniyor. Sıcaklık en düşük -4 en yüksek ise 3 derece olacak.  Kar yağışının perşembe gününe kadar yağması bekleniyor.

YAZDIR
YORUMLAR 20
 • tatilllll 1 yıl önce Şikayet Et
  Vasip amca istanbuldr yagmiyo ama her yer buz ve don lutfen yarin yani persembe gunu de okullari tatil yap havada cok soguk zaten yarinda tatil olsun
  Cevapla
 • 12 ocak tatilmi 1 yıl önce Şikayet Et
  on Numara
  Cevapla
 • MELİSA 1 yıl önce Şikayet Et
  çorlu tatil ayol sadlkojrqnkwmdalsşjrq
  Cevapla
 • Irmak 1 yıl önce Şikayet Et
  Tekirdağ tatil mi ne olur tatil olsun
  Cevapla
 • SAMET 1 yıl önce Şikayet Et
  Müdürver o tatili TEKİRDAĞ
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Erdoğan: Elon Musk'la görüştük! Fırlatacağız
Pentagon'dan 'Menbiç' ile ilgili ilk açıklama!