2017 YGS sonucu neden açıklanmadı! Resmi açıklama geldi

28 Mart salı günü itibariyle açıklanması beklenen 2017 YGS sonucu ile ilgili ÖSYM'den resmi açıklama geldi.

2017 YGS sonucu neden açıklanmadı! Resmi açıklama geldi
2017 YGS sonucu neden açıklanmadı! Resmi açıklama geldi
GİRİŞ 28.03.2017 17:06 GÜNCELLEME 28.03.2017 17:06

ÖSYM daha önce YGS sınav sonuçlarının bugün açıklanacağını duyurmuştu. Sınava giren iki milyon öğrenci sabahın erken saatlerinden bu yana ÖSYM’nin internet sayfası aracılığıyla yapılacak açıklamayı bekliyor. Ancak şu dakikaya kadar sınav sonuçları açıklanmadı. YGS sonuçlarının açıklanmaması ile ilgili resmi bilgi paylaşıldı.

BUGÜN MUTLAKA AÇIKLANACAK

ÖSYM Basın ve Halkla İlişkiler Müşaviri Işıl Beşoğul şu açıklamayı yaptı : “Sitedeki yoğunluk nedeniyle veri girişinde sorun yaşıyoruz. Gün içinde mutlaka açıklanacak. Herhangi bir aksilik yok. Adayların siteye yüklenmemelerini rica ediyoruz. İnternet sitemiz biraz rahatlarsa veri girişini tamamlayacağız”

YGS SINAV SONUCU NASIL ÖĞRENİLİR?

YGS sonuç belgesi adaylara gönderilmeyecek. Adaylar, YGS sonuçlarını, TC. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile ÖSYM’nin (https://sonuc.osym.gov.tr) internet adresinden öğrenebilecek .Sonuçlar 28 Mart 2017 yani bugün açıklanacak.

YORUMLAR 1
  • hakan 1 yıl önce Şikayet Et
    Bay mükemmeliyetçiler; en az bir milyon kişi sizin sitenizi sürekli açık tutuyor. Önceki yıllarda sürpriz bir zamanda neden açıklandığını anlaşılan anlamamışsınız. Haydi anlamadınız neden araştırmadınız.
    Cevapla
DİĞER HABERLER
Erdoğan rekor oy aldı, telefona sarıldı...
CHP karıştı! 'Kemal istifa' sloganları