2017 YGS sonucu neden açıklanmadı! Resmi açıklama geldi

28 Mart salı günü itibariyle açıklanması beklenen 2017 YGS sonucu ile ilgili ÖSYM'den resmi açıklama geldi.

  • GİRİŞ28.03.2017 17:06
  • GÜNCELLEME28.03.2017 17:06
2017 YGS sonucu neden açıklanmadı! Resmi açıklama geldi

ÖSYM daha önce YGS sınav sonuçlarının bugün açıklanacağını duyurmuştu. Sınava giren iki milyon öğrenci sabahın erken saatlerinden bu yana ÖSYM’nin internet sayfası aracılığıyla yapılacak açıklamayı bekliyor. Ancak şu dakikaya kadar sınav sonuçları açıklanmadı. YGS sonuçlarının açıklanmaması ile ilgili resmi bilgi paylaşıldı.

BUGÜN MUTLAKA AÇIKLANACAK

ÖSYM Basın ve Halkla İlişkiler Müşaviri Işıl Beşoğul şu açıklamayı yaptı : “Sitedeki yoğunluk nedeniyle veri girişinde sorun yaşıyoruz. Gün içinde mutlaka açıklanacak. Herhangi bir aksilik yok. Adayların siteye yüklenmemelerini rica ediyoruz. İnternet sitemiz biraz rahatlarsa veri girişini tamamlayacağız”

YGS SINAV SONUCU NASIL ÖĞRENİLİR?

YGS sonuç belgesi adaylara gönderilmeyecek. Adaylar, YGS sonuçlarını, TC. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile ÖSYM’nin (https://sonuc.osym.gov.tr) internet adresinden öğrenebilecek .Sonuçlar 28 Mart 2017 yani bugün açıklanacak.

KAYNAKHÜRRİYET

SON 24 SAATTE NELER OLDU?

Yorumlar1

  • hakan 10 ay önce Şikayet Et
    Bay mükemmeliyetçiler; en az bir milyon kişi sizin sitenizi sürekli açık tutuyor. Önceki yıllarda sürpriz bir zamanda neden açıklandığını anlaşılan anlamamışsınız. Haydi anlamadınız neden araştırmadınız.
    Cevapla
Haber7 Mobil Sayfa Banner'ı Kapat