02,03 Aralık ATA AÖF güz dönemi sınav sonuçları açıklandı!

2017 tarihinde gerçekleşen Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi güz dönemi vize sınavları sonucunda binlerce öğrenci “sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?” sorusu merak edilmeye başlandı.

 • GİRİŞ15.12.2017 16:46
 • GÜNCELLEME15.12.2017 16:46
02,03 Aralık ATA AÖF güz dönemi sınav sonuçları açıklandı!

SINAV SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

2-3 Aralık 2017 tarihinde gerçekleştirilen ATA AÖF Güz Dönemi Ara Sınavı öncesi öğrenciler sınav merkezlerini ATA AÖF Obs sınav sisteminden kendisi belirlemişti. Ara sınavına giren öğrenciler bir kez daha heyecan yaşarken merakla sonuçların açıklanmasını bekliyor. Sınav sonuçlarının, sınav tarihinden itibaren yaklaşık 15 gün içinde Öğrenci Girişi sayfadan açıklanması bekleniyor. Sınav sonuçları öğrencilerin adreslerine ayrıca postalanmayacak.

Vize sınav sonuçlarına itiraz edebilir miyiz?

Sınav sonuçlarına ilan edilme tarihinden itibaren üç iş günü içerisinde itiraz başvurusunda bulunabilirsiniz. Bu süre geçtikten sonra yapılan itirazlar dikkate alınmayacaktır.

Mazeret sınavına girebilir miyiz?

Sınav giriş belgesinde belirtilen yer ve tarihte sınava girmeyen ya da giremeyen öğrenciler için başka bir yerde veya zamanda mazeret sınavı yapılmaz. Her ne sebeple olursa olsun sınav hakkının saklı tutulması mümkün değildir.

SON 24 SAATTE NELER OLDU?

Yorumlar2

 • osmanlı 1 hafta önce Şikayet Et
  benim işim olmayan işl eben uraşmam ama benim hakkımı yiyenlerlere her dabir adalettir im hakkımı ararım benim sucum yok iken ben öldürmedim derken sen öldürdün demek artık bu Alalhın vercergi adalettir
  Cevapla
 • harakiri 5 gün önce Şikayet Et
  hacı ne diyon sen?
  Toplam 3 beğeni
Haber7 Mobil Sayfa Banner'ı Kapat

Sondakika Gelişmelerinden Haberdar Olun