MSÜ sınav giriş belgeleri açıklandı

MSÜ sınav giriş yerleri açıklandı. Milli Savunma Üniversitesi Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınavı için sınav giriş yerlerini öğrenmek isteyen adaylar ais.ösym.gov.tr adresi üzerinden TC kimlik numaraları ve şifreleri ile sorgulama yapabilecek.

MSÜ sınav giriş belgeleri açıklandı
MSÜ sınav giriş belgeleri açıklandı
GİRİŞ 03.04.2019 10:13 GÜNCELLEME 03.04.2019 10:13

MSÜ sınavı için heyecanlı bekleyiş sürüyor. Milli Savunma Üniversitesi Askeri Öğrenci Aday belirleme sınavı için sınav giriş begeleri adayların erişimine sunuldu. 7 Nisan'da gerçekleştirilecek olan MSÜ sınavına girecek olan adaylar 10:00'dan sonra sınav salonlarına alınmayacak. Adaylar ais.ösym.gov.tr adresi üzerinden TC kimlik numaraları ve şifreleri ile sınav giriş belgelerine erişme imkanı yakalayacak.

MSÜ SINAVI NE ZAMAN YAPILACAK?

07 Nisan 2019 tarihinde uygulanacak olan Milli Savunma Üniversitesi Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınavına (2019-MSÜ) başvuran adayların, sınava girecekleri bina/salonlara atanma işlemi tamamlanmıştır. Adaylar, sınava girecekleri yer bilgisini gösteren Sınava Giriş Belgesini, T.C. Kimlik Numaraları ve aday şifreleri ile ÖSYM’nin https://ais.osym.gov.tr internet adresinden saat 14.00'ten itibaren edinebileceklerdir.

DİKKAT!

07 Nisan 2019 tarihinde uygulanacak olan Milli Savunma Üniversitesi Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınavı  (2019-MSÜ) için adaylar, saat 10.00’dan sonra sınav binalarına alınmayacaktır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

YAZDIR
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Dilmen: Karar verilmiş, kimse beklemesin
Faizler düşünce vatandaştan para kesmeye başladılar