Furkan Doğan'ın örnek karnesi

İsrail'in yardım gemilerine saldırısında hayatını kaybeden 19 yaşındaki lise son sınıf öğrencisi Furkan Doğan'ın karnesi, takdir belgesi ve onur belgesi, sınıf öğretmeni tarafından okul müdürüne verildi.

Furkan Doğan'ın örnek karnesi
Furkan Doğan'ın örnek karnesi
GİRİŞ 18.06.2010 12:09 GÜNCELLEME 18.06.2010 12:09
Bu Habere 6 Yorum Yapılmış

Özel Hisarcıklıoğlu Fen Lisesi Müdürü Muhammet Duru, AA muhabirine yaptığı açıklamada, son sınıf öğrencisi olan Furkan Doğan'ın derslerinde çok başarılı bir öğrenci olduğunu, mezun olmayı hak ettiğini belirterek şunları söyledi:

''Furkan için karne, takdir belgesi ve okul yönetim kurulu kararıyla onur belgesi düzenledik. Furkan'ı okulumuzdan mezun etmiyoruz. Kendisinin hatırasını daima yaşatacağız. Furkan çok özel bir öğrencimizdi. Kendisini asla unutmayacağız'' dedi.

12-B sınıf öğretmeni İsrafil Doğanyiğit, Furkan Doğan'ın karnesini, takdir belgesini ve onur belgesini okul müdürü Muhammet Duru'ya verdi. Muhammet Duru'da aldığı karne ve belgeleri Furkan Doğan'ın Türk Bayrağı ile süslenen sırasına koydu.

Muhammet Duru, ''Öğrencimiz için okulumuzda özel bir köşe yapacağız. Karne, takdir ve onur belgesini uygun bir zamanda Furkan'ın ailesine teslim edeceğiz'' diye konuştu.

Furkan Doğan'ın sınıf arkadaşları da karnelerini aldıklarını ama üzgün olduklarını ifade etti.

KAYNAK: AA
YORUMLAR 6
 • Burak 9 yıl önce Şikayet Et
  Ümmetin İftiharı. Allahın rahmeti üzerine olsun canım kardeşim... Şehadetin mübarek olsun... Amin.
  Cevapla
 • benazir kandemir muhcu 9 yıl önce Şikayet Et
  boşver furkanım. boşver furkanım,onlar için zakkum kökünden,içecekler hazırlanırken sen en güzel şarabı içtin! sen en güzel diplomayı,takdiri,en yüce makamdan aldın zaten! vay bizim halimize!
  Cevapla
 • saim çakır 9 yıl önce Şikayet Et
  ŞEREFSİZ KATİL İSRAİL. gencecik bir insanı yardım için giitiği yolda bu şekilde haince öldüren bir terör devletinden bu dünyaya bir hayır gelmez israil YOK olmalı yada orta doğuyu terk etmeli
  Cevapla
 • ilyas altsoy 9 yıl önce Şikayet Et
  sehitlerin yigit evladı furkan selam olsun sana. sehit furkan kardesim biz gencleri öyle bi etkiledinki o asil ve yigit durusunla sehadete kosusuna doyamadık furkanım arkadaslar selami günes tarafından sehitlerimize ezgi yazılmıs lütfen herkesin bunu indirmesini istiyorum
  Cevapla
 • resul coruh 9 yıl önce Şikayet Et
  mekanın CENNET olsun. hocam sizi canı gönülden kutluyorum,sizinle onur duydum,ne mutlu sizin gibi öğretmenlere,beni göz yaşlarına boğdunuz furkan kardeşime bir köşe hazırladığınız için size ne kadar dua etsem azdır,bütün okulunuzun ve hocalarınızı canı gönülden kutluyorum,ne mutlu sizlere okulunuzdan böyle bir öğrenci çıktığı için ne kadar öğünseniz azdır.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Frey'den parmak ısırtan gol!
Uzmanlardan uyarı geldi! İstanbul'un o ilçelerinde deprem tehlikesi arttı