AÖF kayıt yenileme süreci başladı

Lider Eğitim Kurumları İşletme Zümre Başkanı Uğur Demirci yeni eğitim sezonunda kayıtlarını yenileme sürecinin başladığını belirtti.

  • GİRİŞ29.11.2011 14:46
  • GÜNCELLEME29.11.2011 14:46
AÖF kayıt yenileme süreci başladı

Açıköğretim lisans ve önlisans öğrencilerin kayıt yenileme sürecinin 28 Kasım 2011 Pazartesi günü itibariyle başladığını ve 23 Aralık Cuma günü saat 17:30’a kadar süreceğini hatırlatan Demirci “Bu süre içerisinde öğrencilerin Vakıflar Bankasına T.C kimlik numaraları ile yıllık harçlarının 1. taksitlerini yatırmaları gerekmektedir. Yatırmadıkları takdirde sınava giriş haklarını yitirirler” dedi. Açıköğretim bürosuna yatırılan bedelin ibrazı için dekontlarını yanlarında bulundurmaları gerektiğini söyleyen Demirci, öğrencilerin kitaplarını teslim almak ve öğrenci kartlarının arkasına 2011-2012 bandrolünün yapıştırılması da sınavları açısından büyük bir önem taşıdığını belirtti.

Şehir dışında olan ya da bulunduğu bölgede açıköğretim bürosu bulunmayan öğrencilerin işlemlerini başka biri tarafından yapılmasının hiçbir sakıncasının olmadığını hatırlatan Demirci, gerek yardımcı yayınlarla gerekse de Lider Eğitim Kurumlarında sunulan eğitim hizmetine tüm öğrencileri davet etti.

KAYNAKİHA

SON 24 SAATTE NELER OLDU?

Bu habere ilk yorum yapan sen ol

Haber7 Mobil Sayfa Banner'ı Kapat