AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

2013 yılı 9-10 Şubat Açıköğretim Fakültesi (AÖF) güz dönemi sınavına girenlerin gözü kulağı AÖF'nin resmi sitesinde olacak. Soruları ve cevapları ne zaman açıklanacak? Açıköğretim Fakültesi sınav sonuçlarıyla ilgili, AÖF yetkililerinden bir açıklama geldi...

AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?
AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?
GİRİŞ 02.03.2013 15:00 GÜNCELLEME 02.03.2013 15:00

Açıköğretim Fakültesi Rektörlüğü'nden alınan son bilgiye göre AÖF sınav sonuçları, sisteme girilmeye devam ediliyor. Sonuçların dün mesai bitimine kadar açıklanacağı bildirilmişse de yetkililer, sınav sonuçlarının sisteme girişinin yetiştirilemediğini açıkladı. Sonuçların 4 Mart Pazartesi günü açıklanacağını bildirmişti. 

AÖF sınav sonuçları nasıl öğrenilecek?

Sınav sonuçlarını öğrenmek isteyen öğrenciler https://login.anadolu.edu.tr/?url=http://ogrenci.anadolu.edu.tr/tr/Login.aspx linkine tıklayarak kullanıcı ve şifrelerini girecek ve sınav sonucunu öğrenecek. Sınav sonuçalrını öğrenmek için e posta ve TC Kimlik Numarası bilgilerinin mutlaka girilmesi gerekiyor.

AÖF öğrencilerine önemli uyarı:

Kullanıcı hesabınızı ve şifrenizi girmeden önce login.anadolu.edu.tr adresine bağlı olduğunuzdan ve güvenlik sertifikasının Anadolu Üniversitesi'ne ait olduğundan emin olmalısınız. Gezintiniz sona erdiğinde web sitemizden güvenli bir şekilde ayrılmak ve oturmunuzu kapatmak için kullandığınız internet gezgini uygulamanızı mutlaka kapatınız!

Hesabınızın güvenliği için şifreniz, üniversitemizin şifre politikasına uygun olmalıdır. Şifre politikamız hakkında geniş bilgiyi Şifre Değişikliği sayfamızda bulabilirsiniz.

YORUMLAR 3
 • yorumlu yorum 5 yıl önce Şikayet Et
  ...... her yıl olduğu gibi bu yıl da (sadece 2 saat sürecek bir sınava girmek için) açıköğretimliler yarım milyar türk lirası ödeme yaptılar. ancak onların hizmet alabilmeleri için gereken altyapı harcaması yapılıyor mu? sınavdan 3 hafta geçmesine rağmen notlar açıklanamadı. 4 martta notları açıklamayı başarabilseler bile açıköğretimlilerin büyük çoğunluğu altyapı yetersizliği sorunundan dolayı notlarını öğrenemeyecek zannederim
  Cevapla
 • niliiii 5 yıl önce Şikayet Et
  öldük bittik... beklemekten öldük..açıklayın artık..millette bahar dönemine odaklansın..
  Cevapla
 • Ercan Diken 5 yıl önce Şikayet Et
  Evet heyecanla bekliyorum..!. Ama bişiy söylim mi Haber 7 kralsın webte en mantıklı açıklama bu.. :)
  Cevapla
DİĞER HABERLER
Türk bayrağını indirmek isteyen 2 kişi tutuklandı
Putin'den Türkiye'ye S-400 ve savaş uçağı mesajı!