İşte Türkiye Gazetesi'nin büyük değişimi

Yeni logo, yeni mizanpaj, yeni yazarlar... 'Yeni Türkiye'nin Yeni Türkiye'si için önceki akşam tanıtımı yapılan Türkiye Gazetesi köklü bir değişikliğe imza attı.

İşte Türkiye Gazetesi'nin büyük değişimi
İşte Türkiye Gazetesi'nin büyük değişimi
GİRİŞ 17.09.2013 09:39 GÜNCELLEME 17.09.2013 09:46

Türkiye Gazetesi, 43. yıldönümü kutlamalarını Çırağan Sarayı'nda verdiği bir resepsiyonla kutladı.

Türkiye Gazetesi yeni tasarımıyla ve kadrosuna kattığı yeni yazarlarıyla bugünden itibaren okuyucusuyla buluşuyor. 

İhlas Gazetecilik A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Genel Yayın Yönetmeni ve Yayın Sahibi Temsilcisi Nuh Albayrak, Alper Görmüş ve Yıldıray Oğur gibi isimlerin artık Türkiye Gazetesi'nde yazmaya başlayacağını duyurdu.

Türkiye Gazetesi ailesine katılan yeni yazar isimleri ise şöyle: Deniz Ülke Arıboğan, Melih Altınok, Ceren Kenar, İbrahim Kahveci (Ekonomi), Burcu Çetinkaya (Otomotiv sayfası ve gezi yazıları)

ETİKETLER
logo Türkiye Gazetesi
YAZDIR
YORUMLAR 3
 • ahmet asan 4 yıl önce Şikayet Et
  KUL HAKKI. İHLAS FİNANSTAKİ paralarımızla halâ holding bunlar... Enver kul hakkıyla gitti, mücahidin umurunda değil...
  Cevapla
 • Zafer Sarışahin 4 yıl önce Şikayet Et
  TGRT'deki değişim.... TGRT'deki değişimi (seda sayanlar vs..) İhlas ailesinin getirdiği bir yenilik değildi.. 28 Şubat sürecinde TGRT'ye darbe yapan ve idaresini elinde tutan askerler yapmıştır. İnşallah gazetedeki değişik hayırlı olur. Sanırım görüntülü yayıncılığı (cep tel ile ilgili haberi izleme) olayını ilk yapan gazete. Ancak bunu daha fazla sürdürmedi. Galiba pek tutmadı.. Logo değişimi güzel olmuş, ama bence de bayrağımız kaldırılmasaydı daha iyi olurdu..
  Cevapla
 • seyfullah 4 yıl önce Şikayet Et
  TGRT deki değişime benzemez umarım.. 80 li yıllardaki Türkiye gazetesini hatırlıyorum, ve sonra TGRT nin tvsinin kuruluşunu, ilk yayınlarını. İçimizde çok şükür bizim de izleyebileceğimiz bir kanal oldu demiştik. sonunda sibel can seda sayan v.b. lerinin göbek attığı tuhaf bir hal almıştı. Türkiye gazetesi bir simgeydi 2000 lerden önce. devletine bağlı muhafazakar mütedeyyin insanların gazetesiydi, öyle bilirdik. Mucahit bey TGRT de yaptığı hatayı yapıyor yine sanırım. "değişim" her zaman iyiye doğru olan bir süreç olmuyor maalesef. Bu değişim bir dönüşüm olmaz umarım. bu grup artık bir cemaat olmaktan çıkıp holdingleşmeyi abartınca zaten çok şeyleri yitirmişti. Geriye bir kaç kişi kaldı zaten. onları da kaybetmezler umarım. "değişim" mücahit beye hayırlı olsun. ama keşke değişmeye Türk bayrağını logodan kaldırarak başlamasaydı.
  Cevapla
DİĞER HABERLER
ABD'den itiraf! 'Düşmanlarımız faydasını anladı'
Kadıköy'de olay sözler! Atışma...