Gaziantep

"Gaziantepspor'un bir kuruşunu yedirmem"

18:43 24 Mayıs 2018
"Gaziantepspor'un bir kuruşunu yedirmem"

Spor Toto 1. Lig'e veda eden Gaziantepspor'un kulüp başkanı Hasan Şahin, "Ben ne demiştim hemşehrilerime Gaziantepspor'un bir kuruşunu kimseye yedirmem. Son 10 yılın tüm yöneticileri hakkında hakkında en kısa zamanda Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunacağım." dedi.

Şahin, kulübün Celal Doğan Tesisleri'nde düzenlediği basın toplantısında, takımın bir alt lige düştüğünü ancak bu durumun geçici olduğunu söyledi.

Tarihi başarılarla dolu takımın tekrar eski günlerine dönmesi için yönetim olarak çok çalışacaklarını dile getiren Şahin, takımı adeta yeniden kuracaklarını dile getirdi.

Tekrar Süper Lig'e çıkmanın zor olmadığını anlatan Şahin, şöyle konuştu:

"Ben ne demiştim hemşehrilerime Gaziantepspor'un bir kuruşunu kimseye yedirmem. Son 10 yılın tüm yöneticileri hakkında en kısa zamanda Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunuyorum. Bazıları diyor ya Gaziantepspor'dan alacağımız var. Alacağı olan parasını alır, borcu olan da borcunu öder. Yıllarca Gaziantepspor etiketini kullanan kişiler bunun sefasını yaşadınız, cefasına gelince koca çınara sırt çevirmek yakışır mı? Siz yakıştırdıysanız devletimizin savcıları yakıştırmayacak."


YORUMLAR

Haber7.com Yerel Haberler bölümünde yer alan haberlerin hukuki muhatabı, haber kaynağı olan ajanslardır.