AK Partili vekille konuşmak isterken kurtarıldı

Adana'da intihar amacıyla köprü korkuluklarına çıkan vatandaş, numarasını vererek polislere arattığı Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Halil Özcan'la görüşmek isterken kurtarıldı.

  • GİRİŞ11.04.2013 15:46
  • GÜNCELLEME11.04.2013 15:46
AK Partili vekille konuşmak isterken kurtarıldı

Adana'da intihar amacıyla köprü korkuluklarına çıkan 38 yaşındaki Mustafa Akay, numarasını vererek polislere arattığı Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Halil Özcan'la görüşmek isterken kurtarıldı.

İntihar girişimi saat 12.00 sıralarında merkez Yüreğir İlçesi D-400 Karayolu üzerindeki köprülü kavşakta meydana geldi. İşsiz ve aile sorunları olduğunu iddia eden Mustafa Akay, köprülü kavşağa çıkıp, boğazına bıçak dayayarak beklemeye başladı. Vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine gelen polis ve itfaiye ekipleri, güvenlik tedbiri aldı. Bir komiserin ikna etmeye çalıştığı Mustafa Akay, Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Halil Özcan'la görüşmek istediğini belirterek cep telefonunu numarasını verdi.

Komiserin aradığı milletvekiliyle görüşmek için boğazına dayadığı bıçağı indiren Akay, telefonu almak için uzandığında kollarından tutan polisler tarafından kurtarıldı. Köprünün üzerine alındıktan sonra ağlayarak Arapça olarak milletvekiliyle 5 dakika konuşan Akay, daha sonra ambulansla Aşkım Tüfekçi Devlet Hastanesi'ne götürüldü.

KAYNAKDHA

SON 24 SAATTE NELER OLDU?

Bu habere ilk yorum yapan sen ol

Haber7 Mobil Sayfa Banner'ı Kapat