Bursa'da bıçaklı kavga

Bursa'da perdeci dükkanı işleten ve evli olduğu halde başka bir kadınla da birlikte yaşayan Adem K. (26), birlikte yaşadığı kadının amca çocukları Mustafa Altunbay (33) ve Hakan Altunbay (17) ile yanlarında bulunan Erkan Vural'ı (18) tartışma sonucu bıçakladı.

  • GİRİŞ12.07.2013 12:56
  • GÜNCELLEME12.07.2013 12:56
Bursa'da bıçaklı kavga

Olayda Mustafa Altunbay öldü, Hakan Altunbay ve Erkan Vural yaralandı. Kaçan Adem K. ise yakalandı.

Olay, Merkez Yıldırım İlçesi Arabayatağı Mahallesi Duman Sokak üzerinde saat 00.30 sıralarında meydana geldi. Mustafa ve Hakan Altunbay kardeşler, evli olduğu halde amcalarının kızı N.A. ile de birlikte yaşayan ve ona kötü davrandığını öne sürdükleri Adem K.'nin sahibi olduğu perdeci dükkanına gitti. İddiaya göre daha önce birbirlerine cep telefonu mesajı ile tehditler gönderen Mustafa ve Hakan Altunbay ile Adem K. arasındaki tartışma kavgaya dönüştü. Bu sırada bıçağını çıkartan Adem K., Mustafa ve Hakan Altunbay ile yanlarında bulunan Erkan Vural'ı bıçakladı.

Ambulansla Şevket Yılmaz Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılan yaralılardan Mustafa Altunbay yaşamını yitirdi. Durumu ağır olan Hakan Altunbay ameliyata alınırken, Erkan Vural ise ayakta tedavi edildi.

Şüpheli Adem K. ise polis tarafından yakalandı.

KAYNAKDHA

SON 24 SAATTE NELER OLDU?

Bu habere ilk yorum yapan sen ol

Haber7 Mobil Sayfa Banner'ı Kapat